Puchar Narodów Afryki 2024 gdzie oglądać? Transmisja

Puchar Narodów Afryki 2024 gdzie oglądać? Transmisja
fot. Icon Sport

Trwa Puchar Narodów Afryki. Gdzie oglądać czy będzie dostępna relacja za darmo to zdecydowanie najczęściej zadawane pytania. Spróbujmy znaleźć na nie idealną odpowiedź. Zwłaszcza, że do rozstrzygnięcia turnieju pozostało już naprawdę niewiele meczy.

Gdzie oglądać Puchar Narodów Afryki 2024? Transmisja online

Dedykowane relacje swoim klientom proponuje STS. Wcześniej należy jednak zarejestrować konto, dokonać wpłaty depozytu i zawrzeć przynajmniej jeden kupon na przestrzeni ostatnich 24 godzin.

OGLĄDAJ TUTAJ

Mam dobrą wiadomość dla wszystkich fanów futbolu w nieco bardziej egzotycznym wydaniu. Puchar Narodów Afryki 2024 transmisja znajdzie się w ofercie nowej platformy MEGOGO. Dostęp miesięczny to w tej chwili koszt 19,99 PLN.

Puchar Narodów Afryki 2024 – gdzie oglądać w TV?

Żadna z ogólnodostępnych stacji telewizyjnych nie pokusiła się o wykupienie praw do relacjonowania Pucharu Narodów Afryki 2024. Jest to o tyle dziwne, że zmagania te cieszyły się zwykle naprawdę sporą popularnością.

Kiedy jest Puchar Narodów Afryki 2024?

Co jeszcze powinniście wiedzieć o takiej imprezie, jak Puchar Narodów Afryki 2024? Kiedy się rozpoczyna i ile dni potrwa na pewno. Najnowsza edycja wystartuje więc 13 stycznia i potrwa aż do 11 lutego. To prawie miesiąc. Dla włodarzy największych europejskich klubów, w których piłkarze z Czarnego Lądu odgrywają znaczące role to wiadomość niezbyt dobra. Czas organizacji Pucharu Narodów Afryki jest jednak wieloletnim problemem i ciężko upatrywać szans na zmiany i wyjście z tej patowej sytuacji.