Puszcza – GKS Tychy typy i kursy – 31 października 2021

Zwieńczeniem 15 kolejki Fortuna 1. Ligi będzie spotkanie w Niepołomicach. Jeśli jesteś zainteresowany obstawianiem specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy na pojedynek Puszcza – GKS Tychy typy całkowicie za darmo.

Najlepsze przewidywania na spotkanie Puszcza Niepołomice – GKS Tychy

Jeżeli chcesz skorzystać z naszych przewidywań, upewnij się czy podane przez nas na spotkanie Puszcza – GKS Tychy kursy u wymienionych bukmacherów są aktualne.

Puszcza - GKS Tychy typy

GKS Tychy wygra spotkanie

W obecnej chwili obydwa zespoły znajdują się na przeciwległych biegunach w tabeli Fortuna 1 Ligi. Tyszanie aspirują do miejsc na podium i do 3 Korony Kielce tracą tylko 3 punkty, niepołomiczanie znajdują się nad strefą spadkową z przewagą 3 punktów nad zagrożonym spadkiem GKS Jastrzębiem. Warto zaznaczyć, że gracze GKS znacznie lepiej prezentują się na wyjazdach (5 ostatnich meczów bez porażki) niż zespół z Małopolski u siebie (3 porażki w 5 ostatnich spotkaniach).

Obie drużyny strzelą gola

Poznałeś już nasze przed pojedynkiem Puszcza – GKS Tychy typy co do zwycięzcy. Warto jednak zaznaczyć, iż myślimy, że nie będzie to jednostronny pojedynek. W 18 bezpośrednich pojedynkach między tymi zespołami aż 10-krotnie oglądaliśmy bramki obydwu drużyn.

Puszcza Niepołomice strzeli pierwszą bramkę

Mimo, że naszym zdaniem to zespół ze Śląska będzie cieszył się z końcowego sukcesu uważamy, że pierwszą bramkę zdobędą niepołomiczanie. Warto zaznaczyć, że w ostatnich 15 kolejkach podopieczni Artura Derbina aż 9-krotnie stracili gola jako pierwsi.

Sytuacja kadrowa

W obecnej chwili nie docierają do nas żadne informacje o ewentualnych nowych kontuzjach czy innych absencjach w niedzielnym spotkaniu.

Przypuszczalne składy

Jakie będą w meczu Puszcza – GKS Tychy składy obu drużyn? Na to musimy poczekać, ale już teraz przedstawiamy Ci nasze typy

Puszcza Niepołomice: Kobylak – Wojcinowicz, Stępień, Aftyka, Mroziński – Boguski, Thiakane, Serafin, Włodarczyk – Dytiatiev, Cikos

GKS Tychy: Jałocha – Mańka, Nedić, Żytek, Wołkowicz – Kozina, Paprzycki, Piątek, Grzeszczyk, Biel – Malec

Poprzednie mecze

Po pierwszej części sezonu obydwa zespoły prezentują odmienną formę w Fortuna 1 Lidze. Niepołomiczanie w 14 spotkaniach odnieśli 4 zwycięstwa, 2 remisy i 8 porażek. Daje to 14 miejsce w tabeli ligowej, legitymują się bilansem bramkowym 13:20. Tyszanie w 14 spotkaniach zgromadzili 23 punkty (6 zwycięstw, 5 remisów, 3 porażki), daje im to 5 pozycję. Bilans bramkowy drużyny ze Śląska to 14:13. Niedzielne spotkanie będzie meczem numer 19 w historii bezpośrednich pojedynków. Do tej pory bilans gier kształtuje się następująco: 5 zwycięstw Puszczy Niepołomice, 6 zwycięstw GKS Tychy oraz 7 wyników remisowych (w tym tylko 2 bezbramkowe co daje nadzieję na ciekawe widowisko).

Gdzie oglądać niedzielne spotkanie Puszcza Niepołomice – GKS Tychy?

Niestety niedzielnego meczu nie obejrzymy w telewizji. Pewnym jest jednak, że z pojedynku Puszcza – GKS Tychy transmisja online dostępna będzie w Polsat Box Go. Pierwszy gwizdek arbitra o 20:30.

U którego bukmachera obstawić mecz?

Czy nasze na spotkanie Puszcza – GKS Tychy typy są realne? My uważamy, że tak dlatego zachęcamy do złożenia zakładów. Naszym zdaniem najlepszą ofertę prezentuje w chwili obecnej Fortuna, STS i 3. Warto porównać samodzielnie kursy tych bukmacherów i wybrać najwyższą, dostępną ofertę przy interesującym Cię zakładzie przedmeczowym czy nawet na żywo.

Najczęstsze pytania o mecz

  • Gdzie najlepsze kursy?

Naszym zdaniem najlepsze kursy na to spotkanie oferuje STS, Fortuna i LVBET.

  • Kto jest faworytem?

Według nas faworytem niedzielnego meczu jest GKS Tychy.