Puszcza – Górnik Łęczna typy, kursy i zakłady bukmacherskie (17.07)

Na inaugurację Fortuna 1. Ligi, Puszcza Niepołomice zagra ze spadkowiczem z PKO BP Ekstraklasy, Górnikem Łęczna. Jakim wynikiem zakończy się ten mecz? Sprawdź nasze typy.

Puszcza – Górnik Łęczna typy za darmo

Rzuć okiem na nasze Puszcza – Górnik Łęczna typy bukmacherskie i wyślij zakłady, jeżeli uważasz, że mogą się sprawdzić.

Ciekawa konfrontacja

Puszcza Niepołomice kontra Górnik Łęczna. Przed nami rywalizacja drużyny, która w ostatnim czasie walczyła o utrzymanie w Fortuna 1. Lidze, co zrobiła skutecznie, z drużyną, która spadła z PKO Ekstraklasy. Górnik Łęczna wskazywany jest jako jeden z głównych faworytów pierwszoligowych rozgrywek. Czy potwierdzi to w pierwszej kolejce?

puszcza - górnik łęczna typy

W Łęcznej doszło do sporych roszad kadrowych. Z klubem pożegnało się kilku doświadczonych graczy, jak między innymi Janusz Gol, Leandro, Tomasz Midzierski czy Bartosz Rymaniak. W ich miejsce sprowadzono młodszych zastępców i piłkarzy, dla których potencjalna walka o Ekstraklasę będzie sporym wyzwaniem. Puszcza Niepołomice też przeszła małą rewolucję. Gabriel Kobylak, Szymon Kobusiński czy Kamil Kościelny będą próbować swoich sił w PKO Ekstraklasie. W Niepołomicach spore nadzieje wiążą z nowymi nabytkami, między innymi Michałem Kojem, pozyskanym z Korony Kielce czy Arturem Siemiaszko z Arki Gdynia.

Uważamy, że mecz Puszcza Niepołomice – Górnik Łęczna będzie ciekawym widowiskiem. Obie ekipy grały w czerwcu tego roku towarzysko i padł remis 1:1. Poprzedni mecz, rozegrany w 2021 roku w ramach pierwszej ligi, także zakończył się remisem (0:0). Godny odnotowania jest fakt nie tylko, że ostatnie pojedynki Puszczy i Górnika są niezwykle zacięte, ale też, że pada w nich mało goli. Pięć ostatnich spotkań kończyło się wynikami poniżej 2.5 gola, w tym trzy poniżej 1.5 bramki.

Stawiamy więc na Puszcza – Górnik Łęczna typy na poniżej 2.5 gola w całym meczu. Zauważamy także, że w przedsezonowych przygotowaniach lepiej prezentował się Górnik Łęczna. Ekipa z Lubelszczyzny ma też w naszym odczuciu bardziej jakościowych piłkarzy. Uważamy, że wywiezie z Niepołomic przynajmniej punkt. W konsekwencji tej analizy stawiamy zakłady na X2.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Górnik Łęczna – Puszcza 1:1
  • Górnik Łęczna – Puszcza 0:0
  • Puszcza – Górnik Łęczna 1:0

Jak widać, bardzo wyrównane wyniki i mało goli. Stąd nasze typy na nadchodzący mecz są takie, a nie inne.

Ostatnie mecze Puszczy Niepołomice

  • Puszcza – Ruch Chorzów 0:1
  • Widzew Łódź – Puszcza 1:0
  • Górnik Łęczna – Puszcza 1:1

Trzy mecze towarzyskie i brak zwycięstwa Puszczy Niepołomice. Nie zwiastuje to dobrze przed nadchodzącym spotkaniem.

Ostatnie mecze Górnika Łęczna

  • Górnik Łęczna – Motor Lublin 1:1
  • Górnik Łęczna – FC Voluntari 2:1
  • Górnik Łęczna – Puszcza 1:1

Górnik wygrał 1 z 3 ostatnich sparingów, remisując przy tym dwa mecze kontrolne.

Kiedy mecz Puszcza – Górnik Łęczna? O której?

17 lipca 2022 roku, o godzinie 15:00.

Gdzie transmisja Puszcza – Górnik Łęczna?

Mecz nie będzie pokazywany w TV. Można obejrzeć na żywo na Polsat Box Go bądź w Statscore po opłaceniu dostępu.