Puszcza – Lech Poznań typy i kursy (13.04.2024)

Mimo wszechobecnej krytyki Kolejorz wciąż nie składa broni w walce o mistrzostwo kraju. Jak będzie wygląda ich sytuacja w tabeli po zakończeniu starcia w Niepołomicach? Moje przewidywania w tym temacie znajdziesz w tekście Puszcza – Lech Poznań typy. Serdecznie zapraszam.

Puszcza – Lech Poznań typy bukmacherskie

Do pewnego momentu poczynaniami zespołu dowodzonego przez Tomasza Tułacza zachwycało się co najmniej pół piłkarskiej Polski. Beniaminek właściwie z marszu dzielnie stawiał czoła najlepszym, dodając do swojego konta kolejne cenne punkty.

Po rozpoczęciu rundy rewanżowej popularne Żubry nie wygrały żadnego z dziewięciu rozegranych spotkań. Co prawda raptem trzy zakończyły się ich przegranymi, ale mimo wszystko sześć oczek to zdecydowanie za mało, by dotrwać do końca bieżącej kampanii we względnym spokoju.

puszcza-lech-poznan-typy

Puszcza występująca na obiekcie Cracovii w roli gospodarza spróbuje na pewno w to sobotnie popołudnie dać z siebie absolutnie wszystko. Czy to poświęcenie przyniesie jednak pożądane owoce? Wedle mojej skromnej opinii absolutnie nie. Komplet punktów po 90. minutach powędruje tym samym do miasta znajdującego się nad rzeką Wartą.

Jeśli niepołomiczanie mogą dominować w jakimś aspekcie nad Dumą Wielkopolski, to może to chyba jedynie ilość napomnień pokazanych przez sędziego. Jakub Serafin i jego klubowi koledzy w specjalnym zestawieniu najczęściej karanych zespołów najwyższego polskiego szczebla piłkarskiego są od jakiegoś czasu wyraźnymi liderami. Puszcza – Lech Poznań typy na większą liczbę kartek po ich stronie mają tym samym zdecydowaną rację bytu.

Puszcza – Lech Poznań kursy bukmacherskie

Jeśli chodzi o kursy bukmacherskie na omawiane starcie, to rzecz jasna wyraźnym faworytem bukmacherów jest ekipa gości. W ofercie Superbet ich triumf wyceniono na 1.75. Przelicznikiem równym aż 4.75 określono szanse na zwycięstwo Puszczy. Co natomiast z remisem? Taki przebieg zdarzeń opatrzono kursem 3.75.

Puszcza – Lech Poznań bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Po stosunkowo długim okresie względnie dobrej gry niepołomiczanie przekonali się na własnej skórze, że rywalizacja w PKO Ekstraklasie to wyjątkowo skomplikowana kwestia. W ostatnich tygodniach ich dyspozycja pogorszyła się do tego stopnia, że tuż przed startem 28. serii gier zajmują odległą szesnastą pozycję w stawce.

Kolejorz poczyna sobie oczywiście zdecydowanie lepiej, ale do ideału w stolicy Wielkopolski jest rzecz jasna bardzo daleko. Poznańscy kibice liczą z pewnością na powtórzenie wysokiego zwycięstwa z jesieni. Jeśli Ishak i spółka dopięliby swego, to Lech utrzymałby się na ligowym podium. W kontekście finałowej części sezonu byłoby to piekielnie istotne.

Puszcza – Lech Poznań przewidywane składy

Do momentu oficjalnego rozpoczęcia spotkania wiele się jeszcze rzecz jasna może zmienić, ale na tę chwilę istnieją konkretne przesłanki, aby sądzić, iż obaj szkoleniowcy poślą do boju następujących zawodników:

Puszcza: Zych – Mroziński – Craciun – Yakuba – Koj – Poczobut – Serafin – Tomalski – Hajda – Lee – Zapolnik

Lech: Mrozek – Douglas – Blazic – Salamon – Czerwińśki – Sousa – Murawski – Karlstrom – Ba Loua – Ishak – Velde

Gdzie oglądać Puszcza – Lech Poznań? Transmisja i godzina

Relacja live z tego spotkania będzie dostępna m.in. na antenach stacji Canal + Sport 3 oraz za pośrednictwem platformy Canal+online. Pierwszy gwizdek samego meczu zaplanowano natomiast na godz. 17:30 w dniu 13 kwietnia bieżącego roku.

OGLĄDAJ TUTAJ