Puszcza – Warta Poznań typy i kursy (12.05.2024)

To będzie emocjonujące starcie. Przygotowałem dla Ciebie na potyczkę Puszcza – Warta Poznań typy. Wykorzystaj je podczas zawierania zakładów. Powodzenia!

Puszcza – Warta Poznań typy bukmacherskie

Powoli zmierzamy ku końcowi sezonu. Zanim on jednak nastąpi czeka nas jeszcze wiele sportowych emocji w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Wciąż nie znamy drużyny, która sięgnie po mistrzowski tytuł sezonu 2023/2024 a także kompletu spadkowiczów. Dla obydwu bohaterów niedzielnego starcia, potyczka ta może mieć bardzo duże znaczenie w kontekście walki o pozostanie w gronie najlepszych zespołów w kraju. Moje na mecz Puszcza – Warta Poznań typy wybrałem po analizie statystyk i wyników z poprzednich i bezpośrednich starć.

Puszcza - Warta Poznań typy

Beniaminek rozgrywek wciąż musi drżeć o swój ligowy byt w przyszłym sezonie. Podopieczni Tomasza Tułacza w ostatnich kolejkach muszą wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności by zanotować jak najlepsze występy. Do tej pory Niepołomiczanie zanotowali siedem zwycięstw i po dwanaście remisów i porażek. Zgromadzone trzydzieści trzy oczka dają im piętnastą, ostatnią “bezpieczną” pozycję w tabeli.

Nieco lepiej w tym momencie sezonu wyglądają piłkarze Warty Poznań. Zieloni nadal jednak nie mogą być spokojni o swoją ligową przyszłość. Piłkarze Dawida Szulczka w trzydziestu jeden kolejkach zanotowali dziewięć zwycięstw, dziesięć remisów i dwanaście porażek. Zgromadzone trzydzieści siedem oczek klasyfikuje ich na pozycji trzynastej. Mając na uwadze te lokaty można śmiało stwierdzić, że mecz ten może mieć ogromne znaczenie w kontekście walki o utrzymanie.

Moim zdaniem starcie w Małopolsce będzie bardzo wyrównane. Spoglądając na statystyki zespołu Puszczy Niepołomice stawiam na remis lub triumf gospodarzy. Osiem ostatnich meczów w Ekstraklasie “przed własną publicznością” kończyło się właśnie w taki sposób. Drugi mój typ to gole tylko dla jednej z drużyn lub bez bramek. Taka sytuacja miała miejsce w pięciu z siedmiu do tej pory rozegranych bezpośrednich starciach.

Puszcza – Warta Poznań kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nie mają zdecydowanego faworyta niedzielnej potyczki. W Betclic kurs na triumf Puszczy to 2.75, na remis 3.00 a na zwycięstwo Warty Poznań 2.80.

Puszcza – Warta Poznań bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

W ostatnim czasie Niepołomiczanie zanotowali ligowe zwycięstwo (1:0 z Cracovią), remis (1:1 z Koroną Kielce) i porażkę (0:1 z Pogonią Szczecin). Poznaniacy mają za sobą dwa triumfy: ze Stalą Mielec (5:2) i Widzewem Łódź (2:1) oraz porażkę z Piastem Gliwice (0:2). Ostatnie bezpośrednie starcia kończyły się triumfem Warty Poznań (2:0) oraz dwoma zwycięstwami Puszczy (2:1 i 2:0).

Gdzie oglądać Puszcza – Warta Poznań? Transmisja i godzina

Pojedynek rozpocznie się w niedzielę, 12 maja o godzinie 12:30. Obejrzeć go będzie można w Canal+ Sport 3 oraz w internecie na polecanej przeze mnie platformie CANAL+ online a także Polsat Box Go, Player.pl i myCanal.

OGLĄDAJ TUTAJ