Puszcza – Widzew Łódź typy i kursy bukmacherskie (11.12.2023)

Puszcza – Widzew Łódź typy bukmacherskie

Ciągła dominacja Śląska, a także wczorajsza wygrana Jagi nad Rakowem to kolejne dowody na to, że bieżąca kampania PKO Ekstraklasy jest jedną z najciekawszych na przestrzeni kilku ostatnich lat.

Co ciekawe sporo interesujących rzeczy dzieje się nie tylko w ścisłej czołówce, ale także w dolnych rejonach stawki. Bohaterami tych wydarzeń są m.in. zawodnicy Puszczy oraz Widzewa.

puszcza-widzew-typy

Tomasz Tułacz zbudował zespół, w którym to zawodnicy pójdą za sobą w ogień. Czasem dzięki temu zespół zdobywał cenne punkty w sytuacjach zupełnie niepojętych, a niekiedy obracało się to przeciwko nim, a jedyną wypadkową takiego zachowania była większa ilość napomnień ze strony sędziego. Prognozujemy, że w poniedziałkowy wieczór może mieć miejsce właśnie takiego typu przypadek.

Puszcza – Widzew Łódź typy na co najmniej jedno trafienie na koncie każdej z ekip uważamy również za zakład o bardzo dużej szansie na pozytywne rozstrzygnięcie. Każda z drużyn potrzebuje punktów jak tlenu. O grze na bezbramkowy remis nie może być zatem mowy.

Puszcza – Widzew Łódź kursy bukmacherskie

Seria kilku nieoczekiwanych wyników, o których nieco szerzej wspominamy w kolejnym akapicie, doprowadziła prawdopodobnie do tego, że kursy na zwycięstwa obu ekip nie różnią się zbyt wiele. Superbet zamieścił przykładowo w swojej ofercie kurs na wygraną łodzianom równy dokładnie 2.45. W chwili tworzenia tego tekstu 2.90 wynosił natomiast przelicznik na triumf Puszczy. Remis wyceniono na 3.40.

Puszcza – Widzew Łódź bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Puszcza jako jedyny z beniaminków sprawia aktualnie wrażenie ekipy, która pragnie pozostać w piłkarskiej elicie na kolejny sezon. Niepołomiczanie w odróżnieniu od ŁKS-u notują bowiem bardzo dobre występy, o czym w ostatnich tygodniach przekonali się m.in. Górnik Zabrze oraz Warta Poznań.

Widzew pod batutą Daniela Myśliwca także stara się utrzymać na powierzchni. Pokonanie Lecha to jeden z tego najnowszych dowodów. Paradoksalnie starcie z Puszczą może być dla łodzian nieco trudniejsze. Regres w formie Kolejorza był bowiem zauważalny już od dłuższego czasu. Ekipa z Niepołomic rośnie natomiast w oczach z meczu na mecz. Zagrożenie jest tym samym bardzo realne.

Gdzie oglądać Puszcza – Widzew Łódź? Transmisja i godzina

Przebieg tego starcia będzie można śledzić na antenach stacji Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Początek meczu około godz. 19:00 w dniu 11 grudnia 2023 roku.