Qarabach – Lech typy, kursy i zakłady bukmacherskie (12/07/2022)

Najważniejszy mecz sezonu dla Kolejorza? Na ten moment na pewno. W razie zwycięstwa zapewne jeden z wielu. Jakim rezultatem może się on zakończyć? Qarabach – Lech gdzie obejrzeć, typy, kursy i zakłady bukmacherskie. Miłej lektury!

Qarabach – Lech typy bukmacherskie (12.07.2022)

Naszym skromnym zdaniem Qarabach – Lech zakłady, którym należy poświęcić najwięcej uwagi, przybrały tym razem następujący kształt:

Piłkarskie szachy

John van den Brom prezentujący holenderską szkołę trenerską dał się już poznać jako człowiek, wedle którego cel zdecydowanie uświęca środki. Odpuszczenie rozgrywek Superpucharu Polski kosztem eliminacji Champions League jest tego idealnym przykładem. Skupienie całkowitej uwagi na pojedynku z aktualnym mistrzem Azerbejdżanu to niezwykle cenna informacja z perspektywy każdego kibica Kolejorza. Widać, że nowemu szkoleniowcowi zależy głównie na tym, czego w Polsce już od dawna mamy zdecydowany deficyt. Mowa tu oczywiście o międzynarodowym sukcesie.

Uważamy, że Qarabach – Lech typy na to, iż w meczu padną mniej niż trzy bramki, to jedna z najbardziej optymalnych opcji na ten pojedynek. W wielką wymianę ciosów pomiędzy obiema ekipami jakoś trudno nam uwierzyć. Poznaniacy nie zaryzykują raczej odkrycia się i utraty cennej przewagi uzyskanej przy Bułgarskiej.

qarabach-lech-el-lm

Qarabach – Lech kursy na zakład łączony dotyczący bezpośrednio rzutów rożnych również wydaje się propozycją, na którą warto pochylić się nieco dłużej. Jeśli obu ekipom udałoby się utrzymać średnią sprzed tygodnia, to o pozytywnego rozstrzygnięcie tego zakładu nie trzeba byłoby się martwić choćby przez chwilę. Przypomnijmy bowiem, że w stolicy Wielkopolski Lech oraz Karabach wykonały kolejno pięć oraz osiem kornerów. Nie pozostaje więc nic innego niż wierzyć, że i tym razem będzie podobnie.

Krótka historia bezpośredniej rywalizacji

Ostatnie mecze Karabachu

  • Lech – Karabach 1:0
  • Univ. Craiova – Karabach 1:1
  • Kiel – Karabach 2:2

Ostatnie mecze Lecha

  • Lech – Raków 0:2
  • Lech – Karabach 1:0
  • Lech – Jagiellonia 2:1

Ostatnie bezpośrednie potyczki

  • Lech – Karabach 1:0

Kiedy grają Qarabag – Lech? O której godzinie?

Starcie rewanżowe w ramach pierwszej rundy eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy ekipami poznańskiego Lecha oraz Karabachu odbędzie się w dniu 12 lipca 2022 roku. Jego początek zaplanowano na godz. 18:00.

Gdzie oglądać Qarabag – Lech? Transmisja meczu

Każdy zainteresowany będzie mógł śledzić losy rywalizacji Kolejorza na antenach stacji TVP Sport.