Radomiak – Jagiellonia typy, kursy i zapowiedź meczu

Poniedziałkowy mecz Radomiaka Radomiak z Jagiellonią Białystok zamknie 28. serię gier w polskiej ekstraklasie.

Radomiak Radom – Jagiellonia Białystok typy (11.04.2022)

Zanim przeczytasz zapowiedź spotkania, rzuć okiem na Radomiak – Jagiellonia typy, które całkowicie za darmo przygotowaliśmy z myślą o naszych czytelnikach.

Gospodarze wciąż czekają na przełamanie

Radomiak absolutnie nie jest tą drużyną, którą pamiętamy z rundy jesiennej. Beniaminek ma ostatnio sporo problemów w grze, a zaowocowało to tym, że już nikt w Radomiu nie marzy o europejskich pucharach. Radomiak nie wygrał meczu od czterech kolejek, notując trzy remisy z rzędu. Czy wreszcie dojdzie do przełamania? Nie będzie łatwo, bowiem choć Jagiellonia też boryka się z kłopotami, to ekipa Piotra Nowaka w minionej kolejce w końcu wygrała i na pewno nie będzie chciała schodzić ze zwycięzkiej ścieżki. Jaga pokonując 2:1 Zagłębie Lubin, odniosła pierwsze od pięciu kolejek zwycięstwo.

radomiak jagiellonia typy

W tym meczu wydaje nam się, że może wydarzyć się dosłownie wszystko. Dlatego szukając zakładów na wynik zasugerowaliśmy się tym, że Radomiak zremisował trzy ostatnie spotkania, a Jaga w sześciu ostatnich meczach zanotowała między innymi trzy remisy. Nie wydaje nam się, by kolejny podział punktów był możliwy. Dlatego pierwsze na Radomiak – Jagiellonia typy nieco na czuja kierujemy na podwójną szansę, a więc 1 lub 2. Dodajmy jeszcze też, że ostatni bezpośredni mecz tych ekip zakończył się remisem. Wystarczy więc już tego dzielenia się punktami.

Mamy jednak też drugie przed Radomiak – Jagiellonia typy. Te są już wynikiem głębszej analizy. Spodziewamy się, że wynik meczu otworzą gospodarze. Wszystko dlatego, że Jaga traciła bramkę jako pierwsza aż w 10 ze swoich ostatnich 15 spotkań. Uważamy to za wymowną i bardzo sugestywną statystykę. Tymbardziej, że mecz zostanie rozegrany w Radomiu i gospodarze powinni wejść w niego lepiej od gości.

Zobacz jeszcze, jak radziły sobie obie drużyny w ostatnim czasie, a przede wszystkim, jakimi wynikami kończyły się ich bezpośrednie starcia.

Ostatnie bezpośrednie starcia

 • Jagiellonia – Radomiak 1:1
 • Jagiellonia – Radomiak 1:4
 • Radomiak – Jagiellonia 1:3

Ostatnie wyniki Radomiaka Radom

 • Termalica – Radomiak 1:1
 • Radomiak – Stal Mielec 1:1
 • Śląsk – Radomiak 0:0

Ostatnie wyniki Jagielonii Białystok

 • Jagiellonia – Zagłębie Lubin 2:1
 • Lech – Jagiellonia 3:0
 • Jagiellonia – Wisła Płock 0:1

Radomiak – Jagiellonia transmisja pojedynku

Ten mecz rozpocznie się 11 kwietnia 2022 roku, o godzinie 18:00. Transmisja na żywo na Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3.

Najczęściej zadawane pytania

 • Kto wygrał ostatni bezpośredni mecz?

Padł w nim remis 1:1.

 • O której początek spotkania Radomiak Radom – Jagiellonia Białystok?

O godzinie 18:00.