Radomiak – Legia Warszawa typy i kursy bukmacherskie (05.11.2023)

Jeśli Wojskowi nadal marzą o kolejnym mistrzostwie kraju, to fatalna passa ligowych porażek musi zostać czym prędzej przerwana. Czy uda się tego dokonać już podczas rywalizacji z popularnymi Warchołami? O tym nieco szerzej w tekście Radomiak – Legia Warszawa typy.

Radomiak – Legia Warszawa typy bukmacherskie

Dla atrakcyjności całych rozgrywek bardzo istotną informacją jest to, że nawet zespoły pokroju Radomiaka starają się włączyć do zmagań o najwyższe cele. Osiemnaście zgromadzonych oczek i raptem dwa punkty straty do najbliższego rywala to wyraźna oznaka, że niedzielny bój na obiekcie im. Braci Czachorów może być starciem wyjątkowo emocjonującym.

Bardzo ciężko wskazać zdecydowanego faworyta całej batalii, tak więc rozsądne wydają się zakłady dotyczące dorobku bramkowego obu zespołów. Przemawia za tym również fakt, iż defensywa warszawian doprowadziła do straty aż dziewięciu goli w trzech ostatnich ligowych meczach. Jak na zespół marzący o mistrzostwie kraju jest to wynik delikatnie mówiąc niezbyt zadowalający. Poprawa pewnie prędzej czy później przyjdzie, ale nie wydaje mi się, żeby miało to mieć miejsce w ramach najbliższej serii gier.

Radomiak - Legia typy

Jednym z niewielu zawodników Legii starających się utrzymywać swój naturalny wysoki poziom jest rzecz jasna Josue. Portugalczyk nadal czaruje na polskich boiskach, nie unikając przy tym porównań do Vadisa Odjidja-Ofoe, który kilka sezonów wcześniej przerastał umiejętnościami naszą ligę co najmniej o kilka poziomów.

33-latek wraz z Pawłem Wszołkiem jest prawdziwym motorem napędowym Legionistów i w głównej mierze ich dobrej dyspozycji warszawianie zawdzięczają wysoką lokatę w grupie Ligi Europy oraz obecność w górnym rejonie tabelki PKO Ekstraklasy.

Uważamy, że to właśnie wychowanek FC Porto jest w stanie przerwać wstydliwą passę najbardziej utytułowanej drużyny piłkarskiej w naszym kraju, stąd też Radomiak – Legia Warszawa typy na jego bramkę.

Radomiak – Legia Warszawa kursy bukmacherskie

Legalni polscy bukmacherzy na czele z Fortuną oczywiście starają się wyraźnie faworyzować ekipę dowodzoną przez Kostę Runjaica. W ofercie Fortuny kurs na triumf Legionistów wynosi np. w tej chwili dokładnie 1.99. Aż na 3.65 wyceniono natomiast wygraną drużyny z Radomia, co naszym skromnym zdaniem jest sporym value. Nieco mniej, bo 3.60 wynosi za to przelicznik na podział oczek w tym niedzielnym starciu.

Radomiak – Legia Warszawa bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Seria trzech kolejnych meczów bez porażki nie dotyczy tym razem o dziwo zespołu ze stolicy. Radomianie pokonując ŁKS, remisując z Koroną, a także sensacyjnie wygrywając z Zagłębiem Lubin, wskoczyli na ósmą pozycję w tabeli i ani myślą się z niej ruszać. Cztery wyraźne porażki Wojskowych zepchnęły ich natomiast na lokatę numer sześć. W poprzednim meczu na radomskim obiekcie goście byli co prawda górą, ale tym razem za taki scenariusz nikt ręki prawdopodobnie obciąć by sobie nie dał. Czyżbyśmy mieli być zatem świadkami kolejnej niespodzianki? Jest na to naprawdę spora szansa.

Gdzie oglądać Radomiak – Legia Warszawa? Transmisja i godzina

Relacja na żywo z tego spotkania będzie dostępna na antenach aż trzech stacji telewizyjnych. Mowa tu kolejno o Canal + Sport 3, Canal + Premium oraz Canal + 4K Ultra. Start pojedynku zaplanowano na godz. 17:30 w dniu 5 listopada 2023 roku.

Na niedzielę zaplanowano także kilka innych dość ciekawych pojedynków. Jeśli chcielibyście poznać nasze opinie na ich temat, to serdecznie zapraszamy do tekstu typy dnia.