Radomiak Radom – Warta Poznań typy i składy – 20 sierpnia 2021

Radomiak Radom – Warta Poznań typy i składy – 20 sierpnia 2021

Obie ekipy miały już w tym sezonie swoje lepsze i gorsze momenty. Jak zakończy się mecz Radomiak – Warta? Typy, analizy oraz kusy znajdziesz w poniższym tekście!

Trzy najlepsze typy bukmacherskie na Radomiak Radom – Warta Poznań

Przygotowaliśmy dla Ciebie trzy typy bukmacherskie, które naszym zdaniem, powinny się sprawdzić. Zanim jednak wyślesz zakłady, sprawdź czy widoczne na mecz Radomiak – Warta kursy wciąż są aktualne. Najlepiej abyś w tym celu przeszedł na strony sugerowanych niżej bukmacherów.

Warta wygra lub zremisuje z Radomiakiem

Warta Poznań to rywal, który wyraźnie nie leży Radomiakowi Radom. Dlatego na mecz Radomiak – Warta typy dajemy na podwójną szansę, a więc zwycięstwo poznaniaków lub remis. Spoglądając w historię bezpośrednich spotkań, zauważamy, że Warta wygrała każdy z ostatnich 4 meczów przeciwko Radomiakowi, a nie przegrała aż sześciu ostatnich spotkań! W tym sezonie PKO Ekstraklasy Warta Poznań na wyjeździe jeszcze nie przegrała, raz wygrywając i raz remisując. Liczymy, że poznaniacy podtrzymają dobrą passę. Zwłaszcza, że Warta nie przegrała też aż 11 z ostatnich 15 meczów w lidze. To wszystko wskazuje, że warto wykorzystać przed meczem Radomiak – Warta kursy na X2, które są zaskakująco wysokie.

Powyżej 1.5 gola

Analizując to, jakie możemy przygotować na spotkanie Radomiak – Warta typy, postanowiliśmy postawić na over bramkowy. Sądzimy, że w meczu Radomiak Radom – Warta Poznań padną co najmniej dwa gola (over 1.5). W ostatnich trzech bezpośrednich meczach tych drużyn, za każdym razem byliśmy świadkami co najmniej dwóch goli. Także w każdym z czterech rozegranych w tym sezonie spotkań Warty w PKO Ekstraklasie, za każdym razem padały minimum dwie bramki.

Warta zachowa czyste konto do przerwy

Trzeci typ na mecz Radomiaka z Wartą już bardziej na czutkę. W tym przypadku stawiamy, że Warta zakończy pierwszą połowę bez straty gola. Dlaczego? Ano dlatego, że w żadnym z ostatnich pięciu meczów Radomiaka z Wartą Poznań, Ci pierwsi nie zdobyli gola. Ciężko więc uwierzyć, że będą w stanie napocząć Wartę jeszcze przed przerwą.

Sytuacja kadrowa Radomiak Radom – Warta Poznań

Do gry w Radomiaku wraca pauzujący za czerwoną kartkę Filipe Nascimento. Być może w barwach Radomiaka zobaczymy już wypożyczonego z Legii Warszawa Mateusza Kochalskiego. Warta zagra na pewno bez Wiktora Pleśnierowicza, który leczy kontuzję zerwanych więzadeł.

Radomiak – Warta składy

Jakie będą wyjściowe składy na mecz Radomiak – Warta? Składy pojawią się na godzinę przed pierwszym gwizdkiem, ale już teraz możemy pobawić się w typowanie wyjściowych “11”.

Radomiak Radom: Majchrowicz – Jakubik, Rossi, Cichocki, Abramowicz, Leandro, Kaput, Radecki, Kozak, Karwot, Angielski.

Warta Poznań: Lis – Grzesik, Ławniczak, Ivanov, Matuszewski, Trałka, Kupczak, Corryn, Czyż, Jakóbowski, Zrelak.

Sprawdźmy ostatnie wyniki

Warta Poznań w ostatniej kolejce przegrała “u siebie”, bowiem w Grodzisku Wielkopolskim 0:2 z Legią Warszawa. Radomiak pauzował z powodu przełożonego meczu z Rakowem Częstochowa, ale wcześniej radomianie przegrali 0:1 w Płocku.

Gdzie i o której godzinie mecz oraz transmisja?

Z meczu Radomiak – Warta transmisja zostanie przeprowadzona na Canal+ Sport oraz w internecie na serwisach NC+ Go i Canal+ Sport Online. Zaczynamy już 20 sierpnia od godziny 20:30.

Polecani bukmacherzy, aby stawiać na Radomiak – Warta zakłady bukmacherskie

Jeżeli chcesz przelać nasze przed meczem Radomiak – Warta typy na kupon bukmacherski, sugerujemy abyś zajrzał do STS, PZBuk oraz Fortuny. Tam znaleźliśmy najwyższe kursy bukmacherskie.