Radomiak – Raków Częstochowa typy i kursy (05.04.2024)

Ostrzymy sobie zęby na konfrontację Radomiaka Radom z Rakowem Częstochowa. Poniżej zamieszczone zostały Radomiak – Raków Częstochowa typy. Co przewiduję w kontekście starcia w ramach 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy?

Radomiak – Raków Częstochowa typy bukmacherskie

Radomiak Radom stanie przed sporym wyzwaniem. Na pewno niełatwo będzie nawiązać równorzędną rywalizację z Rakowem Częstochowa. Oczywiście jednak jest to możliwe – niczego nie można przedwcześnie przesądzać!

Radomiak - Raków Częstochowa typy

W kontekście tego meczu mam Radomiak – Raków Częstochowa typy, że triumf odniosą goście. Taka prognoza nikogo dziwić nie powinna. To dlatego, że Raków pokonał Radomiaka w trzech z poprzednich czterech spotkań. Wymowne, prawda? Moim zdaniem niezwykle wymowne!

To jednak nie wszystko. Przeczuwam także, iż gole będą padać z obu stron. W sześciu z ostatnich dziesięciu meczów, w których Raków grał na wyjeździe, obie drużyny strzeliły gola – tym razem jak najbardziej może być podobnie.

Trzeba jeszcze zajrzeć do ligowego zestawienia. Raków Częstochowa zajmuje w nim trzecią lokatę. Do tej pory ten zespół zdobył 45 punktów. To efekt 12 wygranych, 9 remisów i 5 porażek. Bilans bramkowy tej ekipy to 48 goli strzelonych i 28 straconych bramek.

Radomiak Radom zaś jest 11. siłą PKO Ekstraklasy. 8 wygranych, 8 remisów i 10 porażek daje 32 “oczka”. Bilans bramkowy? Radomski team uzbierał 30 goli strzelonych i 39 bramek stracił.

Radomiak – Raków Częstochowa kursy bukmacherskie

Faworyt bukmacherów to oczywiście Raków Częstochowa. Mnożnik na wygraną tego zespołu wynosi 1,87. W przypadku remisu jest to 3,60, a na zwycięstwo miejscowych – 4,00.

Generalnie zatem wszystko wskazuje na to, że ten mecz powinien zakończyć się sukcesem gości z Częstochowy. Każdy inny rezultat niż triumf Rakowa będzie należało uznać za niespodziankę. Czas pokaże, jak to wszystko się potoczy. Na pewno emocji będzie bardzo dużo, więc warto rozważyć obejrzenie starcia w Radomiu.

Radomiak – Raków Częstochowa bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Po raz ostatni te dwie drużyny starły się 1 października 2023 roku. Wtedy Raków wygrał 3:0. Wcześniej (10 kwietnia 2023 roku) padł remis 0:0. Jeszcze prędzej było 3:0 dla Rakowa.

Raków ostatnio radził sobie przeciętnie. Remisował 1:1 z Ruchem Chorzów i ŁKS Łódź, a poza tym pokonał 2:0 ekipę kieleckiej Korony.

Radomiak Radom zaś zremisował 1:1 z Puszczą Niepołomice. Prędzej przegrał 0:2 z Jagiellonią Białystok i pokonał drużynę Piasta Gliwice 3:2.

Gdzie oglądać Radomiak – Raków Częstochowa? Transmisja i godzina

Mecz Radomiak Radom – Raków Częstochowa odbędzie się 5 kwietnia 2024 roku. Początek rywalizacji zaplanowany został na godzinę 20:30. Będzie to starcie 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

Oczywiście przewidziana została bezpośrednia transmisja. Spotkanie będzie można oglądać na Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Czy będzie przekaz online? Oczywiście, internetowy stream też został zaplanowany! Będzie on prowadzony na platformie Canal+ online. Jest ona dostępna z poziomu urządzeń mobilnych, komputerów czy telewizorów.