Radomiak – Wisła Kraków typy, zapowiedź i transmisja na żywo

W niedzielnym starciu, Radomiak Radom powalczy z Wisłą Kraków. Jest o co się bić, zwłaszcza, kiedy pod uwagę weźmiemy zespół Białej Gwiazdy.

Radomiak Radom – Wisła Kraków typy i zakłady bukmacherskie (15.05.2022)

Poznaj nasze na mecz Radomiak – Wisła Kraków typy i rzuć okiem na zaprezentowane kursy bukmacherskie.

Nóż na gardle Białej Gwiazdy

Na mecz Radomiak – Wisła Kraków typy, które wystawiliśmy obfitują w całkiem wysokie kursy, ale jesteśmy przekonani, że mogą okazać się trafne. Sytuacja obu zespołów jest skomplikowana. Radomiak jest pewny ligowego bytu, ale w ostatnich tygodniach atmosfera w Radomiu jest fatalna. Potwierdzeniem tego była kompromitacja w meczu z Zagłębiem Lubin, który Radomiak przegrał… 1:6. Radomianie czekają na ligowe zwycięstwo od dziewięciu spotkań. Jeszcze gorzej jest w Krakowie. Wisła jedną nogą jest w 1. lidze i jeżeli chce myśleć o utrzymaniu, musi wygrać w Radomiu. Nie będzie łatwo, bowiem Biała Gwiazda w ostatnich czterech meczach, zanotowała trzy remisy i porażkę. W poprzedniej kolejce podopieczni Jerzego Brzęczka podzielili się punktami z Jagiellonią.

radomiak wisła kraków typy

Sądzimy jednak, że w nadchodzącym meczu górą będzie Wisła Kraków. Fatalna atmosfera w Radomiu nie zniknie tak błyskawicznie, a Biała Gwiazda z nożem na gardle będzie chciała wykorzystać perturbacje w klubie niedzielnego rywala.

Warto zauważyć, że oba zespoły są ze skutecznością na bakier. Radomiak zdobył tylko jednego gola w czterech ostatnich meczach, a Wisła Kraków w dwóch ostatnich spotkaniach ani razu nie wpisała się na listę strzelców. Można wysnuć więc tezę, że w nadchodzącym spotkaniu nie będziemy świadkami strzeleckiego festiwalu. Stawiamy zakłady na under 2.5 gola, co oznacza, że spodziewamy się w Radomiu maksymalnie dwóch bramek.

Tak grali ostatnio

Dla pewności, zerknij jeszcze na listę, która przedstawia dwa ostatnie bezpośrednie mecze Radomiak Radom – Wisła Kraków. Oto ich wyniki.

  • Wisła Kraków – Radomiak 0:1
  • Radomiak – Wisła Kraków 1:2

Historia bepzośrednich meczy nie jest zbyt bogata, ale Radomiak Radom i Wisła Kraków mierzyły się ze sobą do tej pory dokładnie dwa razy.

Gdzie śledzić mecz Radomiak – Wisła Kraków? Transmisja na żywo

Mecz będzie można oglądać na Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Premium. Spotkanie rozpocznie się 15 maja 2022 roku, o godzinie 17:30.

Przedmeczowe pytania

  • Kto nie zagra w meczu Radomiak Radom – Wisła Kraków?

Po stronie gospodarzy zabraknie Jakubika, Luizao i być może Karwota. Błaszczykowski, Cisse, Starzyński oraz Uryga to nieobecności w zespole Wisły Kraków.

  • O której godzinie to spotkanie?

17:30.

Zobacz typy na mecz Kolejorza z Miedziowymi.