Radomiak – Zagłębie Lubin typy i kursy (28.04.2024)

Pora na kolejne starcie. Sprawdź moje na mecz Radomiak – Zagłębie Lubin typy i ich analizy, które wykorzystać można podczas zawierania zakładów.

Radomiak – Zagłębie Lubin typy bukmacherskie

Mecz w Radomiu przed nami. Moje na mecz Radomiak – Zagłębie Lubin typy wybrałem po analizie statystyk z ostatnich jak i bezpośrednich spotkań tych drużyn.

Radomiak - Zagłębie Lubin typy

Zespół Radomiaka zalicza najgorszy sezon od powrotu do Ekstraklasy. Trener Maciej Kędziorek nie może być w pełni zadowolony z postawy swoich zawodników. Ekipa z Mazowsza w dwudziestu dziewięciu rozegranych kolejkach zanotowała do tej pory dziewięć zwycięstw, osiem remisów i dwanaście porażek. Zgromadzone trzydzieści pięć oczek daje zawodnikom Radomiaka dwunastą pozycję z przewagą pięciu punktów do miejsc w strefie spadkowej.

Podobne nastroje panują w Lubinie. Miedziowi przez pewien czas sezonu byli w lepszej pozycji lecz ostatnie pięć pojedynków przyczyniło się do tego stanu rzeczy. Zawodnicy Waldemara Fornalika do tej pory zanotowali również dziewięć zwycięstw, osiem remisów i dwanaście porażek i z takim samym dorobkiem co ich niedzielni rywale lecz lepszym bilansem bramkowym sklasyfikowani są oczko wyżej- na jedenastej pozycji.

Według mnie niedzielne starcie w Radomiu zakończy się triumfem zespołu gospodarzy. Przemawiać za nimi atut własnego boiska oraz fakt, że wygrali oni trzy z ostatnich pięciu pojedynków bezpośrednich z Zagłębiem. Uważam również, że w starciu tym tylko jedna z drużyn znajdzie drogę do siatki rywali. W siedmiu z dziesięciu pojedynkach wyjazdowych z udziałem Zagłębia tylko jedna z drużyn zdobywała gole lub mecz kończył się bezbramkowym remisem.

Radomiak – Zagłębie Lubin typy bukmacherskie

Podobnie jak moim tak i bukmacherów faworytem w tym starciu są gospodarze. W Fortunie kurs na triumf Radomiaka to 2.41, na remis 3.30 a na zwycięstwo przyjezdnych z Lubina 3.05.

Radomiak – Zagłębie Lubin bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Obydwa zespoły w ostatnim czasie nie prezentują się najlepiej. Zawodnicy Radomiaka po pokonaniu Rakowa Częstochowa (2:1) zanotowali dwie porażki z gorszymi drużynami: 2:3 z ŁKS-em i 0:4 z Koroną Kielce. Zagłębie Lubin przegrało trzy ostatnie ligowe potyczki: 1:2 z Górnikiem Zabrze, 0:2 z Piastem Gliwice i 1:2 z Jagiellonią Białystok. Ostatnie bezpośrednie starcia kończyły się wynikami 1:0 i 3:2 dla Radomiaka oraz 1:0 dla ekipy Zagłębia Lubin.

Gdzie oglądać Radomiak – Zagłębie Lubin? Transmisja i godzina

Pojedynek w Radomiu rozpocznie się w niedzielę, 28 kwietnia o godzinie 12:30. Obejrzeć go będzie można w Canal+ Sport 3. Transmisja w internecie dostępna będzie na platformach myCanal, Player.pl, Polsat Box Go i polecanym przeze mnie CANAL+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ