Radomiak – Zagłębie Lubin typy, analiza i transmisja

Dużych emocji dostarczyć powinien mecz PKO Ekstraklasy w Radomiu. Jakie są nasze Radomiak – Zagłębie Lubin typy na to spotkanie?

Atrakcyjne typy na mecz Radomiak Radom – Zagłębie Lubin (6.05.2022)

Trudno jednoznacznie wskazać faworyta tego pojedynku. Mimo wszystko podsuwamy Radomiak  – Zagłębie Lubin typy, że gospodarze odnotują triumf.

Radomiak zgarnie pełną pulę?

Przed spojrzeniem na Radomiak – Zagłębie Lubin zakłady, warto przeanalizować aktualną sytuację w tabeli. Jeżeli chodzi o obecne zestawienie PKO Ekstraklasy, to zdecydowanie wyżej znajduje się zespół Radomiaka Radom.

Radomiak - Zagłębie Lubin

Ekipa z Radomia dotychczas wywalczyła 44 punkty. Na ten wynik złożyło się 10 zwycięstw i 14 remisów. Ponadto Radomiak siedmiokrotnie musiał przełykać gorycz porażki. Aktualnie ten zespół jest siódmą siłą zmagań w ramach najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej.

A co słychać w Lubinie? Ta ekipa znajduje się w zdecydowanie gorszym położeniu. “Miedziowi” mają na koncie 32 punkty. Póki co 9 razy wygrali, odnotowali 5 remisów, a także 17-krotnie okazywali się słabsi od przeciwników. Są 15. zespołem w tabeli PKO Ekstraklasy. Nad strefą spadkową mają tylko dwa “oczka” przewagi.

Kto wygra pojedynek Radomiaka z Zagłębiem? Choć ewidentnego faworyta tutaj nie ma, to my stawiamy na gospodarzy. Skąd właśnie takie Radomiak – Zagłębie Lubin typy? Mamy na uwadze przede wszystkim to, że lubinianie przegrali aż 8 z ostatnich 10 meczów wyjazdowych. Bardzo wymowna statystyka, prawda?

Przewidujemy też, że obie drużyny strzelą gola.  Uważamy, że tak się stanie, bo aż w czterech z ostatnich pięciu pojedynków Zagłębia na listę strzelców wpisywali się przedstawiciele obu zespołów.

Do ostatniego pojedynku Radomiaka z Zagłębiem doszło 22 listopada 2021 roku. Wówczas Radomiak triumfował 2:0.

Jak będzie tym razem? Zanim rzucisz okiem na Radomiak – Zagłębie Lubin kursy, spójrz na przytoczone wyniki.

Ostatni bezpośredni mecz:

  • Zagłębie Lubin – Radomiak 0:2

Ostatnie mecze Radomiaka Radom:

  • Górnik Zabrze – Radomiak 0:0
  • Radomiak – Cracovia 0:1
  • Górnik Łęczna – Radomiak 1:0

Ostatnie mecze Zagłębia Lubin:

  • Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk 2:2
  • Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze 2:4
  • Cracovia – Zagłębie Lubin 1:0

Pojawiły się problemy kadrowe

Przed spotkaniem Radomiak Radom – Zagłębie Lubin oczywiście warto przestudiować sytuację kadrową w obu ekipach. Tutaj warto nadmienić, że kłopot ma ekipa z Radomia. Wszystko za sprawą urazów, jakie dopadły takich zawodników jak choćby Jakubik, Karwot czy Luizao.

Radomiak – Zagłębie Lubin transmisja. Kiedy, gdzie i o której obejrzeć mecz?

Pojedynek radomsko-lubiński został przewidziany na 6 maja 2022 roku. Mecz w ramach 32. kolejki PKO Ekstraklasy rozpocznie się o godzinie 18:00. Emocji zabraknąć nie powinno!

Boiskowe wydarzenia oczywiście będzie można śledzić w telewizji i w internecie. Radomiak – Zagłębie Lubin transmisja pojawi się na Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 5, Canal+ Sport i na Canal+ online.

FAQ

  • Gdzie transmisja z meczu Radomiak Radom – Zagłębie Lubin?

Na Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 5, Canal+ Sport i na Canal+ online.

  • Kiedy mecz Radomiak – Zagłębie?

6 maja o 18:00.

Zobacz także typy na mecz Wisły Płock z Wartą Poznań.