Radunia Stężyca – Kotwica Kołobrzeg typy, zapowiedź, transmisja na żywo (26.08.2022)

Przed nami kolejne emocje w ramach eWinner 2. ligi. Zapraszamy na zapowiedź i analizę meczu Radunia Stężyca – Kotwica Kołobrzeg. Czy będzie transmisja i gdzie? Jakie mamy typy? Sprawdź szczegóły.

Radunia Stężyca – Kotwica Kołobrzeg typy przedmeczowe

Zanim przejdziemy do szczegółów meczu, sprawdź na Radunia Stężyca – Kotwica Kołobrzeg typy i kursy bukmacherskie.

Kotwica w drodze po kolejne zwycięstwo?

Kotwica Kołobrzeg to prawdziwa rewelacja sezonu 2022/23 na szczeblu eWinner 2. Ligi. Ekipa znad morza po siedmu rozegranych kolejkach, ma w dorobku 19 punktów i zdecydowanie przewodzi ligowej tabeli. Kołobrzeżanie w tym sezonie jeszcze nie przegrali. Radunia Stężyca, a więc gospodarz najbliższego meczu, legitymuje się bilansem 3 zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek. W końcowym rozrachunku daje to jak na razie 11 oczek i piąte miejsce w tabeli.

Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg

Warto jednak zauważyć, że Kotwica wygrała sześć ostatnich meczy ligowych, a Radunia trzy. W poprzedniej kolejce kołobrzeżanie ograli 3:2 Siarkę Tarnobrzeg, a stężyczanie 4:2 GKS Jastrzębie. Dobra forma gospodarzy nie umknęła bukmacherom i w ich oczach, to ekipa Radunii jest faworytem piątkowej konfrontacji.

My jednak uważamy, co obrazują nasze Radunia Stężyca – Kotwica Kołobrzeg typy, że to goście zabiorą do domu trzy punkty. Kotwica w tym sezonie prezentuje wyborną formę i chyba to jeszcze nie czas na chwilę słabości. Uważamy ponadto, że w Stężycy powinniśmy zobaczyć przynajmniej trzy gole. Każdy z czterech bezpośednich meczy Radunia Stężyca – Kotwica Kołobrzeg kończył się przynajmniej z trzema trafieniami na tablicy wyników. Mało tego, w każdym z pięciu ostatnich spotkań Kotwicy i w 2 z 3 meczy Radunii padały przynajmniej trzy gole. Bardzo wymowne statystyki.

Radunia Stężyca – Kotwica Kołobrzeg transmisja na żywo

Niestety, ale z meczu Radunia Stężyca – Kotwica Kołobrzeg transmisja telewizyjna nie zostanie przeprowadzona. Nic jednak straconego, bowiem mecz Radunia – Kotwica będzie można oglądać za darmo w aplikacji mobilnej bukmachera eWinner. Należy się zarejestrować.

OGLĄDAJ TUTAJ

To dobra okazja, żeby kliknąć w powyższy link, założyć konto i odebrać atrakcyjne bonusy, które przydadzą się na obstawianie tego starcia.

Zweryfikowana
Ewinner
610 zł
ODBIERZ BONUS
  • Bonus na start: 610 zł
  • Bonus od 2 wpłaty: + 50% aż do 500

O której i kiedy mecz Radunia Stężyca – Kotwica Kołobrzeg?

26 sieprnia 2022 roku, o godzinie 17:00.