Rafał Lisiecki w Wiśle Puławy

Jak poinformował klub – 21-letni Rafał Lisiecki, wychowanek Olimpii Elbląg, został nowym zawodnikiem Wisły Puławy. Ostatnią rundę spędził w zdegradowanej do III ligi lubelsko-podkarpackiej Stali Rzeszów.

Rafał Lisiecki to zawodnik, który ma wzmocnić rywalizację w pomocy, a w poprzednich klubach z reguły pełnił rolę prawoskrzydłowego. Jego głównym rywalem do miejsca w składzie będzie Dawid Pożak, który dobrze prezentował się w dotychczasowych sparingach. W ostatnim sezonie Lisiecki zdobył pięć goli w trzydziestu jeden meczach drugiej ligi. Rundę jesienną spędził w Olimpii Elbląg, na wiosnę grał w Stali Rzeszów.

Prawoskrzydłowy to dla Wisły trzecie wzmocnienie w bieżącym okienku transferowym. Podobnie jak Maciej Machalski Michał Leszczyński, były zawodnik rzeszowskiej Stali powinien poważnie wzmocnić rywalizację na swojej pozycji, a docelowo być graczem pierwszej jedenastki. Oprócz tych trzech zawodników, Wisła jest blisko pozyskania napastnika Filipa Drozda ze Stali Kraśnik, a ponadto jak, podkreśla sam Marcin Jałocha, jego drużynie przyda się stoper i lewy obrońca.

Dzisiejszy poranek był pracowity dla włodarzy Dumy Powiśla. Swoje umowy przedłużyli amerykańscy obrońcy Jason Gorskie Christopher Edwards, a także pomocnicy Cwetan Filipow Arkadiusz Maksymiuk.