Raków Częstochowa – Aris Limassol typy i kursy (08.08.2023)

Piękna przygoda ekipy Dawida Szwargi trwa nadal. Jak w ich wykonaniu będzie wyglądało pierwsze spotkanie III rundy eliminacji Ligi Mistrzów? O tym w tekście Raków Częstochowa – Aris Limassol typy. Miłej lektury.

Raków Częstochowa – Aris Limassol typy, kursy i zakłady na mecz el. Ligi Mistrzów

Klątwa Karabachu zdjęta, a więc pola upolować kolejnego przeciwnika. Tym razem częstochowianie będą zmuszeni zostawić w pokonanym polu cypryjski Aris z siedzibą w Limassol. Jak pokazują wyniki poprzednich starć obu ekip w tegorocznych eliminacjach, może to być batalia naprawdę obfita w gole.

Lekka Brygada, jak nazywa się często potocznie zawodników Arisu w imponującym stylu pozbawiła marzeń o fazie grupowej Champions League faworyzowane BATE. Jedenaście strzelonych goli w dwumeczu to doprawdy imponujący wynik. Częstochowianie także jednak nie mają się czego wstydzić, gdyż mało kto się spodziewał, że uda im się aż czterokrotnie zaskoczyć bramkarza Karabachu.

Jeśli szukaliście więc pewnych opcji na Raków Częstochowa – Aris Limassol typy na co najmniej trzy bramki to dość ciekawa propozycja.

rakow-aris-typy

Wystarczy szybki rzut oka na kursy, by uświadomić sobie, że bukmacherzy wyraźnie faworyzują aktualnych mistrzów Polski. Część z graczy na pewno pokusi się zagrać ich bezpośrednią wygraną, jednakże my wybieramy nieco bezpieczniejszą opcję, wedle której Łukasz Zwoliński i spółka zwyciężą pierwsze bądź drugie 45. minut.

Raków Częstochowa – Aris Limassol ostatnie wyniki

Ciągłe bycie w rytmie meczowym może okazać się dla Medalików zarówno wielkim plusem, jak i znaczącym problemem. Trudno bowiem o szybką regenerację po ciężkim sobotnim starciu z Wartą Poznań. Z drugiej jednak strony Cypryjczycy mieli aż tydzień przerwy, co znacząco mogło wybić ich dobrego rytmu. Scenariusz tego pojedynku jest więc totalnie nie do przewidzenia.

Ostatnie mecze Rakowa

  • Raków – Warta 2:2
  • Qarabag – Raków 1:1
  • Raków – Qarabag 3:2

Ostatnie mecze Arisu 

  • BATE – Aris 3:5
  • Aris – BATE 6:2
  • Aris – Omonia 2:0

Raków Częstochowa – Aris Limassol bezpośrednie mecze

brak

Raków Częstochowa – Aris Limassol kursy bukmacherskie

Po lekturze sekcji Raków Częstochowa – Aris Limasson typy tradycyjnie pora sprawdzić jeszcze kursy bukmacherskie na to spotkanie. Tym razem informacje pochodzą wprost z oferty STS:

Gdzie oglądać Raków Częstochowa – Aris Limassol? Transmisja

Przekaz na żywo z omawianego starcia będzie na szczęście dostępny w jednej z polskich telewizji. Mowa tu konkretnie o TVP Sport. Warto również wiedzieć, o której Raków Częstochowa – Aris Limassol? Jeśli wszystko przebiegnie zgodnie z planem, to potyczka ta powinna rozpocząć się punktualnie o godz. 20:00 w dniu 8 sierpnia 2023 roku.