Raków Częstochowa – FC Kopenhaga gdzie oglądać? Transmisja i stream online (22.08.2023)

Raków Częstochowa – FC Kopenhaga gdzie oglądać? Transmisja i stream online (22.08.2023)
fot. Icon Sport

Ależ to będzie mecz, ależ czeka nas widowisko! Z niecierpliwością czekamy na kolejny mecz Rakowa Częstochowa w europejskich pucharach. Stawka konfrontacji z FC Kopenhaga będzie wręcz gigantyczna. Podpowiadamy Raków Częstochowa – FC Kopenhaga gdzie oglądać.

Gdzie obejrzeć Raków Częstochowa – FC Kopenhaga? Stream online

Ostrzymy sobie zęby na konfrontację Raków Częstochowa – FC Kopenhaga. Na pewno obie ekipy zrobią wszystko, by zapewnić sobie przepustkę do gry w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Bojowe nastawienia obu ekip są natomiast niemal gwarancją olbrzymich emocji. W ciemno można zakładać, że starcie Raków – FC zagwarantuje nam solidną porcję adrenaliny. Na pewno warto wygospodarować trochę czasu, by zobaczyć ten mecz!

Czy pojawi się Raków Częstochowa – FC Kopenhaga stream za free? Niestety, nie mamy dobrych informacji dla tych, którzy chcieliby zobaczyć ten pojedynek bez ponoszenia kosztów. Darmowej transmisji online nie będzie!

Ci, którzy mają ochotę na śledzenie rywalizacji przez internet, mogą jednak skorzystać z platformy Polsat Box Go. By cieszyć się transmisją z meczu Raków – FC w tym miejscu, trzeba oczywiście zadbać o wykupienie subskrypcji.

Gdzie oglądać Raków Częstochowa – FC Kopenhaga? Transmisja 

A gdzie pojawi się Raków Częstochowa – FC Kopenhaga transmisja telewizyjna? Za pośrednictwem TV ten mecz będzie można oglądać na takich kanałach jak Polsat Sport oraz Polsat Sport Premium 1. 

Niektórzy mogą się nieco zdziwić, bo do tej pory mecze “Medalików” w europejskich pucharach transmitowano w Telewizji Polskiej. Teraz będzie inaczej, bo począwszy od play-offów prawa do Ligi Mistrzów ma Polsat.

Kiedy w ogóle odbędzie się pojedynek finałowy w ramach kwalifikacji Ligi Mistrzów z udziałem Rakowa i FC Kopenhaga? To spotkanie odbędzie się 22 sierpnia 2023 roku. Pierwszy gwizdek sędziego rozlegnie się o godz. 21:00.

Raków w walce o fazę grupową LM

Wytłumaczyliśmy wam już Raków Częstochowa – FC Kopenhaga gdzie oglądać. Teraz jeszcze musimy odnotować, że to naprawdę ważny mecz dla klubu z Częstochowy.

Raków uchodzi za minimalnego faworyta. Solidne wejście w dwumecz z FC Kopenhaga jest szalenie ważne!