Raków Częstochowa – FC Kopenhaga typy i kursy (22.08.2023)

Obiekt w Sosnowcu nie był i prawdopodobnie nigdy nie będzie tak blisko wielkiej piłki jak 22 sierpnia 2023 roku. Jaki przebieg może mieć jedno z najważniejszych spotkań w historii popularnych Medalików? Raków Częstochowa – FC Kopenhaga typy. Serdecznie zapraszamy.

Raków Częstochowa – FC Kopenhaga typy i przewidywania

Bardzo ważna cecha, którą może pochwalić się dobry typer, to umiejętność trzymania nerwów na wodzy. Dla obstawiających z Polski swoistym testem posiadania takiej umiejętności będzie właśnie rywalizacja Rakowa z IV rundzie eliminacji Champions League. Sukces częstochowian jest już za rogiem, ale najważniejsze to nie dać ponieść się emocjom i oceniać sytuację na “trzeźwo”.

Naturalnie bardzo byśmy pragnęli tego, aby podopieczni Dawida Szwargi objęli błyskawiczne i najlepiej kilkubramkowe prowadzenie, którego nie byliby w stanie oddać aż do końcowego gwizdka meczu. Niestety podobny scenariusz jest raczej mało możliwy. W szczególności, gdy wspomnimy przebieg rewanżowego spotkania duńskiej ekipy ze Spartą Praga.

Mimo to mocno wierzymy, że Marcin Cebula i jego klubowi koledzy zdołają rozstrzygnąć na swoją korzyść przynajmniej jedną z połów tego widowiska.

rakow-kopenhaga-typy

Warte uwagi powinny być także Raków Częstochowa – FC Kopenhaga typy na trafienia w każdej z odsłon wtorkowego meczu. Żadna z drużyn nie odpuści na pewno nawet na moment. Zapowiada nam to arcyciekawy wieczór w Sosnowcu. Oby był on ostatecznie szczęśliwy właśnie dla aktualnych mistrzów Polski.

Raków Częstochowa – FC Kopenhaga ostatnie wyniki

Pomiędzy dwiema potyczkami z Arisem, a także tuż po tej drugiej z nich częstochowianie toczyli bardzo ciekawe starcia ligowe. Szczęście średnio im dopisywało, gdyż w rywalizacji z Piastem dość niespodziewanie górą byli właśnie zawodnicy z Gliwic. Do przysłowiowej normy wszystko wróciło podczas sobotniego meczu ze Stalą Mielec. Mniej więcej w podobnym okresie wyniszczający bój o IV rundę kwalifikacji Ligi Mistrzów stoczyli także Duńczycy. Czy jego skutki będą odczuwać aż do czasu premierowych zmagań z Rakowem? O tym przekonamy się lada chwila.

Ostatnie mecze Rakowa

  • Raków – Stal Mielec 2:0
  • Aris – Raków 0:1
  • Piast – Raków 2:1

Ostatnie mecze Kopenhagi

  • Hvidovre IF – FC Kopenhaga 0:2
  • Sparta Praga – FC Kopenhaga 3:4
  • FC Kopenhaga – Odense

Raków Częstochowa – FC Kopenhaga bezpośrednie mecze

brak

Raków Częstochowa – FC Kopenhaga kursy bukmacherskie

Poznaliście już nasze Raków Częstochowa – FC Kopengaha typy. Pora zatem zaznajomić się z kursami bukmacherskimi na to starcie:

Gdzie oglądać Raków Częstochowa – FC Kopenhaga? Transmisja

Relacja live z omawianego pojedynku będzie dostępna między innymi na antenach stacji Polsat Sport oraz Polsat Sport Premium 1. O której Raków Częstochowa – FC Kopenhaga powinien wybrzmieć pierwszy gwizdek? Wedle ogólnodostępnego harmonogramu powinna to być godz. 21:00 w dniu 22 sierpnia 2023 roku.