Raków Częstochowa – Sporting transmisja: Gdzie oglądać na żywo? (26.10.2023)

Raków Częstochowa – Sporting transmisja: Gdzie oglądać na żywo? (26.10.2023)
fot. Icon Sport

Zastanawiacie się, gdzie dostępna będzie Raków Częstochowa – Sporting transmisja? Odpowiedź na to bardzo ważne pytanie zawarliśmy w poniższym tekście. W ciemno można zakładać, że ten pojedynek dostarczy wiele emocji. Częstochowianie oczywiście nie będą tutaj faworytem.

Gdzie oglądać Raków Częstochowa – Sporting? Transmisja na żywo

Za nami już dwie kolejki fazy grupowej Ligi Europy. Raków Częstochowa do tej pory wypadał mizernie. Częstochowska drużyna przegrała oba dotychczasowe pojedynki.

Sporting natomiast ma na koncie jedno zwycięstwo i jedną porażkę. Z takim dorobkiem portugalska drużyna znajduje się na drugim miejscu w ligowej tabeli.

Pytacie się, Raków Częstochowa – Sporting gdzie oglądać? To dobry moment, by udzielić odpowiedzi na to pytanie. Bezpośrednia transmisja z pojedynku w Sosnowcu dostępna będzie w dwóch miejscach. Chodzi o TVP Sport i Viaplay.

Raków Częstochowa – Sporting transmisja: Gdzie obejrzeć i o której godzinie mecz?

Zmagania w ramach meczu trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Europy transmitowane będą również przez internet. Raków Częstochowa – Sporting transmisja na żywo dostępna będzie w serwisie sport.tvp.pl. Poza tym przekaz live znaleźć będzie można w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Warto jeszcze wskazać termin tego pojedynku. Mecz Raków Częstochowa – Sporting został przewidziany na 26 października 2023 roku. Początek rywalizacji w ramach tego starcia nastąpi natomiast o godzinie 18:45. Emocji absolutnie nie powinno tutaj zabraknąć. Liczymy na fantastyczne widowisko.

Raków – Sporting: kto jest faworytem meczu LE?

Wiecie już Raków Częstochowa – Sporting gdzie oglądać. A kto jest faworytem tego starcia? 

Większe szanse na odnotowanie sukcesu w tym meczu daje się ekipie z Portugalii. Notowania Rakowa stoją zdecydowanie niżej, ale należy pamiętać, że w piłce nożnej absolutnie wszystko jest możliwe!