Raków Częstochowa – Sporting typy i kursy bukmacherskie (26.10.2023)

Cała piłkarska Polska będzie w czwartkowy wieczór zwrócona w kierunku Sosnowca. Podopieczni Dawida Szwargi powalczą tam o premierowe punktu w bieżącej edycji Ligi Europy. Jak wyglądają nasze Raków Częstochowa – Sporting typy? Szczegóły poniżej.

Raków Częstochowa – Sporting typy bukmacherskie

Jeszcze przed rozpoczęciem zmagań częstochowian z czołowymi ekipami na Starym Kontynencie było absolutnie pewne, że czeka ich niezwykle trudne zadanie. Wszak zdobycie choćby jednej bramki przeciwko Atalancie czy też Sportingowi to dużo trudniejsze zadanie, niż pokonanie golkipera Warty Poznań bądź Puszczy Niepołomice. Aż takich kłopotów Marcina Cebuli i spółki nie spodziewał się chyba jednak nikt. W aktualnej sytuacji należy się prawdopodobnie cieszyć z każdego zdobytego oczka przez aktualnego mistrza Polski.

Raków Częstochowa – Sporting typy na wygraną tych pierwszych to zakłady niemające zupełnie racji bytu. Uważamy, że dużo bezpieczniej będzie skupić się na propozycjach dotyczących ilości trafień, jakich świadkami będą fani zgromadzeni na ArcelorMittal Park w Sosnowcu. Prognozujemy, że będzie ich przynajmniej trzy.

rakow-czestochowa-sporting-typy

O swoje kolejne trafienie do okazałej kolekcji powalczy Viktor Gyokeres. Szwed imponuje skutecznością w polu karnym rywali zarówno na krajowym podwórku, jak i podczas występów w europejskich pucharach.

Jako że defensorzy Krzyżowców nie powinni sprawiać mu większych problemów, to marsz wychowanka Brommapojkarny w górę tabeli najlepszych strzelców stanie się prawdopodobnie lada chwila faktem.

Raków Częstochowa – Sporting kursy bukmacherskie

Bukmacherzy są absolutnie pewni, czyim łupem w opisywanym spotkaniu powinien paść komplet oczek. W ofercie firmy Superbet zwycięstwo Sportingu opatrzone jest przykładowo kursem 1.75. Ewentualna wygrana gospodarzy to natomiast przelicznik równy dokładnie 4.40. Jak przedstawia się natomiast kwestia remisu? Podział oczek opatrzono kursem 3.90.

Raków Częstochowa – Sporting bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Aktualną dyspozycję Medalików idealnie obrazuje kultowa sinusoida. Częstochowianie bardzo dobre mecze przeplatają okropnie słabymi. Właśnie ten brak stabilizacji nie pozwala im na ponowne zajęcie miejsca na samym szczycie PKO Ekstraklasy. W oczy razi także brak choćby jednego punktu w razie grupowej Ligi Europy. Mając na uwadze aktualną dyspozycję Sportingu, istnieje niewielka szansa, aby coś się w tej materii zmieniło.

Gdzie oglądać Raków Częstochowa – Sporting? Transmisja i godzina

Wszyscy zainteresowani będą mogli śledzić relację na żywo z tego pojedynku za pośrednictwem kilku różnych źródeł. Mowa tu m.in. o antenach stacji TVP Sport, stronie internetowej sport.tvp.pl, aplikacji mobilnej TVP Sport, a także platformie streamingowej Viaplay. Pierwszy gwizdek samego spotkania zaplanowano na godz. 18:45 w dniu 26 października 2023 roku.