Raków Czętochowa – Aris Limassol gdzie oglądać? Transmisja i stream online (8.08.2023)

Raków Czętochowa – Aris Limassol gdzie oglądać? Transmisja i stream online (8.08.2023)
fot. Icon Sport

Przed Rakowem Częstochowa pojedynek w ramach półfinału kwalifikacji Ligi Mistrzów. Zespół spod Jasnej Góry w dniu 8 sierpnia zagra u siebie z cypryjskim Arisem Limassol. Wyjaśniamy bardzo precyzyjnie Raków Częstochowa – Aris Limassol gdzie oglądać.

Gdzie oglądać Raków Czętochowa – Aris Limassol? Transmisja 

Raków Częstochowa w zeszłym sezonie doskonale spisywał się w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy. Finalnie ta drużyna sięgnęła po tytuł mistrza Polski, dzięki czemu uzyskała prawo do rywalizacji w europejskich pucharach. Aktualnie znajduje się w bardzo dobrym położeniu – jest już tylko o dwie rundy od kolejnego historycznego osiągnięcia, jakim byłby awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów!

Czas pokaże, czy taki piękny scenariusz uda się zmaterializować. Póki co częstochowian czeka kolejne ważne spotkanie. Chodzi oczywiście o starcie z Arisem Limassol w ramach półfinału kwalifikacji Ligi Mistrzów. Pierwsze spotkanie odbędzie się 8 sierpnia 2023 roku. Początek rywalizacji wyznaczono na godzinę 20:00.

A gdzie dostępna będzie bezpośrednia Raków Częstochowa – Aris Limassol transmisja? Jeżeli chodzi o telewizję, to spotkanie będzie można zobaczyć na kanale TVP Sport. To niewątpliwie dobra informacja dla wszystkich tych, którzy mają ochotę śledzić przebieg tej rywalizacji. Starcie w Częstochowie zapowiada się wybornie, więc na pewno warto wygospodarować trochę czasu na obejrzenie pojedynku Raków – Aris.

Gdzie obejrzeć Raków Czętochowa – Aris Limassol? Stream online

Wiele osób zastanawia się również, czy będzie dostępny Raków Częstochowa – Aris Limassol stream za free. Odpowiedź jest twierdząca! Spotkanie będzie można obejrzeć zupełnie za darmo i w pełni legalnie, co oczywiście jest równie ważne.

Gdzie pojawi się internetowy przekaz z konfrontacji Raków – Aris? Ten pojedynek będzie można śledzić w serwisie sport.tvp.pl, ale i w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Raków coraz bliżej fazy grupowej Ligi Mistrzów

Wyjaśniliśmy wam już Raków Częstochowa – Aris Limassol gdzie oglądać. Na pewno wiele osób będzie śledzić tę konfrontację. Tym bardziej, że – jak już wspomnieliśmy – częstochowski zespół może wykonać historyczny krok w kierunku fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Rezerwujcie sobie zatem czas na 8 sierpnia 2023 roku. Początek meczu w Częstochowie o 20:00.