Raków – Legia typy i kursy bukmacherskie (13.04.2024)

Oczy wszystkich kibiców rodzimej piłki nożnej będą w ten weekend zwrócone w kierunku Częstochowy. Jak miejscowi poradzą sobie ze stołecznym hegemonem? Sprawdźcie Raków – Legia typy.

Raków – Legia typy bukmacherskie

Dawid Szwarga kontra Goncalo Feio. Dwóch Panów, którzy jeszcze niedawno dzielili szatnię w Częstochowie, za kilkadziesiąt godzin spotkają się po przeciwnych stronach barykady. Jeden jako trener odpowiedzialny aktualnie za wyniki obecnych mistrzów Polski oraz drugi, będący świeżo upieczonym szkoleniowcem popularnej ekipy Wojskowych. Na papierze trudno o ciekawszy dobór drużyn.

Początek kwietnia to już taki moment sezonu, w którym to nie ma miejsca na kalkulacje. Szczególnie jeśli posiada się dokładnie taką samą ilość punktów. A w takim położeniu znajdują się obecnie Raków oraz Legia. Nie chce mi się zatem wierzyć, że któraś z drużyn podejdzie do tego spotkania bez odpowiedniej motywacji. Zakłady na dorobek bramkowy każdej ze stron pojedynku to chyba tym samym jedna z ciekawszych opcji.

rakow-legia-typy

Cechą charakterystyczną jesiennego meczu ligowego, a także wcześniejszych batalii w ramach Pucharu oraz Superpucharu Polski było sporo agresji na boisku. Arbitrzy odpowiedzialni za prowadzenie tamtych zawodów mieli cały ogrom pracy. Mam przeczucie graniczące z pewnością, że niewiele w tym aspekcie się zmieni. Polecam więc rozważyć Raków – Legia typy na czerwoną kartkę w tym spotkaniu.

Raków – Legia kursy bukmacherskie

Zdaniem bukmachera Fortuna dużo większe szanse na wygranie tego pojedynku ma zespół gospodarzy. Kurs na ich zwycięstwo wynosi aktualnie 2.19. Dokładnie 3.45 to natomiast przelicznik opisujący ewentualny triumf Legionistów. Remis opatrzono tym razem przelicznikiem 3.40.

Raków – Legia bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Brak wygranej od trzech meczów idealnie podsumowuje nie najlepszy okres w wykonaniu podopiecznych Dawida Szwargi. Po końcowym gwizdku potyczki z Radomiakiem wszyscy byli przekonani, że Michał Świerczewski dokona zmiany na stanowisku głównego szkoleniowca. Szwarga utrzymał jednak swoją posadę, a do zmiany warty doszło…na ławce trenerskiej warszawskiej Legii. I to pomimo trzech kolejnych spotkań bez porażki. O logikę więc tym razem dość trudno. Mając na uwadze przebieg kilku wcześniejszych bezpośrednich batalii obu ekip, wiem jedno – emocji na pewno nie zabraknie.

Raków – Legia przewidywane składy

Jeśli w ostatniej chwili nie stanie się nic nieoczekiwanego, to oba zespoły przystąpią do tego pojedynku w następujących zestawieniach:

Raków Częstochowa: Kovacevic – Jean Carlos, Svarnas, Arsenic, Racovitan, Drachal – Berggren, Kochergin – Nowak, Crnac, Yeboah

Legia Warszawa: Hładun – Kun, Kapuadi, Augustyniak, Pankov, Morishita – Elitim, Celhaka, Gual, Josue – Pekhart

Gdzie oglądać Raków – Legia? Transmisja i godzina

Przekaz live z omawianego starcia będzie dostępny m.in. na antenach stacji Canal+Sport 3 oraz Canal+4K Ultra. W internecie stosowną relację znajdziesz natomiast na platformie Canal+online. Rozpoczęcie meczu zaplanowano na godz. 20:00 w dniu 13 kwietnia 2024 roku.

OGLĄDAJ TUTAJ