Raków – Śląsk Wrocław typy i kursy (25.02.2024)

Pora na ostatni akcent tej kampanii. Sprawdź i wykorzystaj przygotowane przeze mnie na pojedynek Raków – Śląsk Wrocław typy. Zapraszam do lektury.

Raków – Śląsk Wrocław typy bukmacherskie

To będzie niesamowite popołudnie. Przed ostatnią kolejką spotkań sezonu 2023/2024 w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy wciąż nie znamy drużyny, która zostanie Mistrzem Polski. Nie znamy także jednego ze spadkowiczów do Fortuna 1. Ligi. Jest to zatem niesamowity scenariusz dla wszystkich fanatyków futbolu w kraju nad Wisłą. Liczę na wiele emocji i zwrotów akcji w związku z ostatnią kolejką gier. Moje na mecz Raków – Śląsk Wrocław typy wybrałem po analizie ostatnich meczów obydwu klubów jak i pojedynków bezpośrednich.

Raków - Śląsk Wrocław typy

Ekipa Rakowa Częstochowa w tym sezonie w niewielkim tylko procencie nawiązuje do formy, którą piłkarze spod Jasnej Góry prezentowali przed rokiem. Kibice liczą na to, że powracający na ławkę trenerską Marek Papszun znów tchnie w swoich podopiecznych ducha walki. Po trzydziestu trzech kolejkach zawodnicy Rakowa legitymują się bilansem czternastu zwycięstw, dziesięciu remisów i dziewięciu porażek. Zgromadzone pięćdziesiąt dwa oczka plasują ich na szóstej lokacie.

Z pewnością wielkie emocje towarzyszyć będą w ostatniej kolejce piłkarzom Śląska Wrocław. Klub, który w zeszłym sezonie szczęśliwie uniknął spadku w tym roku przed ostatnią kolejką wciąż ma szansę na tytuł mistrzowski (oczywiście przy potknięciu Jagiellonii). Piłkarze Jacka Magiery w tym sezonie zanotowali siedemnaście zwycięstw, dziewięć remisów i siedem porażek. Daje im to drugą lokatę z takim samym dorobkiem punktowym co lider- zespół z Białegostoku.

Według mnie sobotnie starcie w Częstochowie zakończy się triumfem Śląska. Piłkarze Jacka Magiery przystąpią do tego pojedynku niesamowicie zmotywowani a ponadto spoglądając w statystyki zauważyć można, że wygrali oni trzy ostatnie pojedynki w Ekstraklasie. Drugi mój typ to gole dla obydwu ekip- taka sytuacja miała miejsce w pięciu ostatnich bezpośrednich pojedynkach pomiędzy tymi drużynami.

Raków – Śląsk Wrocław kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nie mają zdecydowanego faworyta sobotniej potyczki. W Betclic kurs na wygraną Rakowa Częstochowa to 2.65 na remis 3.70 a na triumf Śląska Wrocław 2.45.

Raków – Śląsk Wrocław bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Piłkarze spod Jasnej Góry w ostatnim czasie zanotowali dwie ligowe porażki: z Zagłębiem Lubin (0:2) i Cracovią (0:2) oraz pokonali Pogoń Szczecin (2:1). Zespół ze stolicy Dolnego Śląska pokonał ŁKS Łódź (2:1), Cracovię (4:0) i Radomiaka (2:0). Trzy ostatnie bezpośrednie pojedynki pomiędzy tymi ekipami kończyły się triumfem Rakowa (dwukrotnie 4:1) i remisem (1:1).

Gdzie oglądać Raków – Śląsk Wrocław? Transmisja i godzina

Pojedynek rozpocznie się w sobotę, 25 maja o godzinie 17:30. Obejrzeć go będzie można w Canal+ Sport 2 a także na polecanej przeze mnie platfomie internetowej CANAL+ online jak i Polsat Box Go oraz Player.pl

OGLĄDAJ TUTAJ