Raków – Stal Mielec typy, zakłady, transmisja (31.07.2022)

Częstochowianie to zespół, który na arenie międzynarodowej prezentuje się dotychczas zdecydowanie najlepiej. Czy sztuka przeniesienia tej dyspozycji na ligowe podwórko nie będzie dla nich przypadkiem zbyt wymagająca? Raków – Stal Mielec typy, zakłady, transmisja.

Najciekawsze Raków – Stal Mielec typy bukmacherskie

Brak Wam pomysłu na Raków – Stal Mielec zakłady? Spróbujcie więc rzucić okiem na parę naszych świeżutkich propozycji.

Dwa odmienne światy

Każdy choć odrobinę zorientowany w naszych polskich realiach ma świadomość tego, jak wiele dzieli zespoły Rakowa oraz Stali Mielec. Począwszy od kwestii właścicielskich, przez poziom sportowy, aż na aspektach organizacyjnych kończąc. Można byłoby rzec, że to absolutnie dwa inne światy. Zespół z Mielca próbuje równać do najlepszych, lecz na ten moment wychodzi im to dość kiepsko. Kampania 2022/2023 ma być dla nich rzekomo nowym otwarciem. Świadczy o tym chociażby wynik pojedynku z Lechem Poznań. Uważamy, że powtórka takiego rezultatu podczas boju z Rakowem jest zupełnie niemożliwa. Medaliki zdominują zapewne swoich podkarpackich rywali i nie dadzą im dojść do głosu nawet na moment. Konsekwencją tego powinny być trafienia drużyny z Jasnej Góry w każdej z połów tego meczu.

raków-stal-mielec-typy

Wynikiem zdecydowanej dominacji jednego zespołu jest często bardzo agresywna postawa drugiej z ekip. W akapicie Raków – Stal Mielec typy postanowiliśmy pójść właśnie tym tropem. Mocno liczymy więc na to, że Biało-niebiescy trafią do notatnika sędziego o co najmniej jeden raz więcej niż Mateusz Wdowiak i spółka.

Ostatnie bezpośrednie spotkania

  • Raków – Stal 2:1
  • Stal – Raków 0:3
  • Stal – Raków 0:1

Krótki wycinek z historii bezpośrednich starć pomiędzy Rakowem a Stalą Mielec mówi jasno – zwycięzca może być tylko jeden. Każdy inny scenariusz będzie olbrzymią sensacją.

Ostatnie pojedynki Rakowa

  • Astana – Raków 0:1
  • Raków – Astana 5:0
  • Raków – Warta 1:0

Inauguracja zmagań w kampanii 2022/2023 co prawda przebiegła po myśli podopiecznych Marka Papszuna, jednak od tego meczu minęło już kilka dobrych dni. Ciekawe, czy powrót częstochowian do kraju będzie zatem równie udany, jak dotychczasowa międzynarodowa przygoda.

Ostatnie mecze Stali Mielec

  • Stal – Radomiak 1:1
  • Lech – Stal 0:2
  • Resovia – Stal 0:1

Batalia z Radomiakiem nie była dla ekipy z Podkarpacia już tak udana jak bój z poznańskim Lechem. Jeśli mielibyśmy wyrokować, to zdecydowanie prędzej temu niedzielnemu spotkaniu będzie do zmagań z radomianami. Z tą “małą” różnicą, iż górą będą zapewne piłkarze z Częstochowy.

Raków – Stal Mielec, kiedy początek meczu i o której?

Wedle ogólnodostępnego harmonogramu pierwszy gwizdek starcia Raków Częstochowa – Stal Mielec powinien wybrzmieć o 17:30 w dniu 31 lipca 2022r.

Gdzie oglądać Raków – Stal Mielec?

Z meczu Raków – Stal Mielec transmisja będzie dostępna na antenach dwóch stacji telewizyjnych. Mowa tu kolejno o Canal + Sport oraz Canal + Sport 3.

Pamiętajcie, że na łamach Lubsport znajdziecie analizy wszystkich spotkań PKO Ekstraklasy. W niniejszym linku zawarliśmy np. kilka słów związanych z meczem pomiędzy Lechem Poznań a Wisłą Płock.