Raków – Warta typy i zakłady bukmacherskie (15.07.2022r.)

Pośród wszystkich czołowych polskich zespołów to prawdopodobnie Raków przystępuje do nowego sezonu w zdecydowanie najlepszych humorach. Czy kilka dni po zdobyciu Superpucharu na konto częstochowian trafi premierowe trzy oczka w rywalizacji ligowej? Raków – Warta gdzie obejrzeć, typy i zakłady.

Raków – Warta typy warte uwagi (15.07)

Oto jakie Raków – Warta zakłady powinny przykuć Waszą uwagę w pierwszej kolejności:

Jeszcze mocniejsi niż przed rokiem?

O tym, że drużynę Rakowa Częstochowa zalicza się aktualnie do absolutnej ligowej czołówki, wie już w zasadzie każdy. Dwa wicemistrzostwa zdają się jednak nie zaspokajać ambicji drużyny z Jasnej Góry. Historyczne sięgnięcie po statuetkę dla najlepszej drużyny piłkarskiej w kraju będzie prawdopodobnie więc celem Czerwono-niebieskich na kilka najbliższych miesięcy. Rozpoczęcie zmagań w kampanii 2022/2023 od niezwykle cennego zwycięstwa byłoby wymarzonym początkiem. Raków – Warta kursy na takie zdarzenie nie są co prawda zbyt okazałe, aczkolwiek dla poszukujących przysłowiowego “pewniaczka” jest to na pewno bardzo ciekawa opcja.

raków-warta-typy

Forma strzelecka Gutkovskisa oraz m.in. Iviego Lopeza będzie kluczem do osiągnięcia sukcesu. Mamy pewne przeczucie, że obaj wymienieni zdołają zaaplikować poznaniakom przynajmniej po jednym trafieniu. Najlepiej, jakby udało im się to uczynić zarówno w pierwszych, jak i drugich czterdziestu pięciu minutach.

Tak tym razem przedstawiają się Raków – Warta typy. Poszukujecie ciekawych propozycji także na inne mecze tej serii gier PKO Ekstraklasy? Sprawdźcie więc nasz tekst związany z batalią pomiędzy Zagłębiem Lubin a Śląskiem Wrocław.

Ostatnie bezpośrednie spotkania

  • Warta – Raków 0:2
  • Raków – Warta 3:0
  • Warta – Raków 0:2

Bezpośrednie potyczki pomiędzy obiema ekipami są ostatnimi czasy wyraźnie zdominowane przez Raków Częstochowa. Medaliki wygrały bowiem wszystkie trzy niedawno rozegrane potyczki.

Ostatnie mecze Rakowa Częstochowa

  • Lech – Raków 0:2
  • Raków – Wisła Płock 0:3
  • Raków – Wisła Płock 3:0

Oprócz wygranej w Superpucharze podopieczni Marka Papszuna dwukrotnie mierzyli się ostatnio z zespołem płockiej Wisły. Bilans tych starć jest na ten moment nierozstrzygnięty.

Ostatnie mecze Warty Poznań

  • Warta – Górnik Zabrze 1:0
  • Warta – Chojniczanka 4:2
  • Warta – Aalborg 1:3

Sparingowa forma Warty pełna była wzlotów i upadków. Jeśli poznaniacy chcą walczyć o czołową ósemkę na przestrzeni całego najbliższego sezonu, to ich dyspozycja musi z pewnością zostać ustabilizowana.

Kiedy i o której mecz Raków Częstochowa – Warta Poznań?

Początek rywalizacji na Stadionie Miejskim w Częstochowie zaplanowano na godz. 18:00 w dniu 15 lipca 2022r.

Gdzie obejrzeć mecz Raków Częstochowa – Warta Poznań?

Relację na żywo z omawianego starcia będzie można śledzić na antenach kilku stacji telewizyjnych. Mowa tu między innymi o Canal + Sport, Canal + Sport 3 oraz Canal + Sport 5.