Raków – Zagłębie Lubin typy i kursy ✔️ 27 listopada 2021

Czy Raków wreszcie się przełamie? Pod Jasną Górę wybiera się ekipa Zagłębia Lubin, która też nie ma ostatnio dobrej passy.

Przedmeczowe typy na Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin

Zapoznaj się z naszymi typami, gdzie zauważysz najciekawsze przed Raków – Zagłębie Lubin kursy.

Raków - Zagłębie Lubin typy

Obie drużyny chcą się przełamać

Raków Częstochowa nie wygrał trzech ostatnich meczy w lidze, dwukrotnie remisując i raz przegrywając. Prasa rozpisuje się o kryzysie częstochowian, ale Marek Papszun absolutnie nie popiera tego stanowiska. Raków nie gra źle, ale jak sam Papszun zauważa, nie potrafi skonsumować gry wynikiem. Zagłębie Lubin też ma swoje problemy. Miedziowi na ligowe zwycięstwo czekają aż od sześciu spotkań. Przegrali i zremisowali po trzy mecze. Która z ekip się przełamie? My nasze przed Raków – Zagłębie Lubin typy kierujemy w stronę gospodarzy. Tak grający Raków w końcu musi wygrać. Częstochowianie w historii bezpośrednich konfrontacji z Zagłębiem przegrali tylko 1 z 6 meczy, a wygrali aż cztery.

Sądzimy też, że pod Jasną Górą będziemy świadkami przynajmniej trzech trafień. Ciekawostką i czymś wręcz niebywałym jest fakt, że Raków przed własną publiką nie zdobył gola w dwóch ostatnich meczach, a niemoc strzelecka, biorąc także pod uwagę jeden mecz towarzyski, trwa od czterech gier. Stawiamy na over 2,5 gola, licząc, że podopieczni Papszuna wreszcie się przełamią. Takie przed Raków – Zagłębie Lubin typy podpowiada też wspomniana już wcześniej historia bezpośrednich meczy obu tych drużyn. W każdym z sześciu dotychczas rozegranych spotkań, pomiędzy Rakowem, a Zagłębiem byliśmy świadkami przynajmniej trzech trafień.

No i na sam koniec typ na kartki. Powyżej 4,5 kartki w meczu? Dlaczego nie. Zwłaszcza, że ostatnie trzy ligowe mecze Rakowa to 5, 4 i 7 kartek; a po stronie Zagłębie Lubin wygląda to tak: 10, 4, 3. Mecz o przełamanie na pewno będzie obfitował w akcje, gdzie piłkarze obu drużyn nie będą odstawiać nóg. Sędzia tego pojedynku, Sebastian Krasny, 20 listopada, kiedy prowadził mecz Zagłębia Sosnowiec z Arką Gdynią pokazał aż 8 kartek. To kolejny znak, że over kartkowy może być dobrym typem.

Na kogo nie będą mogli liczyć trenerzy?

Sapała i Wydra to nieobecności w szeregach drużyny Marka Papszuna, którego na marginesie mówiąc kusi Legia Warszawa. W zespole gości kontuzjowani są Bashkirov, Oko i Simić. Niepewny jest występ Ratajczyka i Wójcickiego. Już zacieramy ręce, żeby dowiedzieć się, jakie będą na mecz Raków – Zagłębie Lubin składy wyjściowe.

Gdzie Raków – Zagłębie Lubin transmisja?

Mecz będzie pokazywany równolegle w trzech kanałach: CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 oraz CANAL+ Sport 3. Sebastian Krasny sędzia główny po raz pierwszy zagwiżdże o godzinie 20:00. Rzuć okiem na typy na Derby Poznania.

FAQ

  • Kto wygrał ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami?

W lutym tego roku, Raków pokonał Zagłębie 2:1.

  • Kto jest faworytem, gdzie typy?

Bukmacherzy stawiają na Raków. Typy znajdziesz u nas.