Rapid – Lechia typy, kursy i zakłady na eliminacje Ligi Konferencji

Lechiści jako jedyna z polskich ekip na pierwszy z meczów drugiej rundy eliminacji Ligi Konferencji uda się na teren swoich rywali. Czy wyjazd ten okaże się w ostatecznym rozrachunku szczęśliwy? Rapid – Lechia typy, kursy i zakłady. Serdecznie zapraszamy.

Rapid – Lechia typy warte uwagi (21.07.2022)

Jeśli brak Wam pomysłu na ciekawe Rapid – Lechia zakłady, to tradycyjnie możecie skorzystać z kilku naszych propozycji. Oto i one:

Skazywani na pożarcie

Wystarczy szybki rzut oka na Rapid – Lechia kursy, aby dojść do wniosku, że zdaniem bukmacherów to gospodarze wyjdą na pewno z tej rywalizacji w charakterze zwycięzców. Czysto sportowo Austriacy mają dużo zdecydowanych atutów po swojej stronie. Tego ukryć się nie da. W starciach tego typu dochodzi jednak kilka zmiennych, które przy określonym przebiegu spraw mogą skutkować nieoczekiwanymi rezultatami. Gdańszczanie musieliby się naprawdę postarać, aby zakończyć ten pojedynek z triumfem na koncie. Co innego jednak zdobycie przynajmniej jednej bramki. O to chyba nie będzie raczej zbyt trudno.

rapid-lechia-typy

Bez względu na to, czy podopieczni Tomasza Kaczmarka zdołają postawić twardy opór gospodarzom, to z całą pewnością emocji w tym pojedynku zabraknąć zdecydowanie nie powinno. Uważamy, że Rapid – Lechia typy na to, że kibice zgromadzeni na Allianz Stadion we Wiedniu będą świadkami goli w obu połowach meczu, to propozycja należącą do gatunku tych wyjątkowo rozsądnych.

Aktualna forma

Bardzo ważnym elementem każdej dobrze wykonanej analizy jest weryfikacja aktualnej dyspozycji rywalizujących ze sobą ekip. Wszelkie niezbędne informacje na ten temat znajdziecie w niniejszym zestawieniu:

Ostatnie mecze Rapidu

  • Admira – Rapid 1:2
  • Treibach – Rapid 0:1
  • Rapid – Celtic 3:3

Wysoki remis z Celticiem i dwa nieznacznie wygrane starcia z rodzimymi przeciwnikami. Na pozór Rapid w ogóle nie sprawia w tej chwili wrażenia drużyny o kilka klasy lepszej. Miejmy nadzieję, że popularni Budowlani zdołają to umiejętnie wykorzystać.

Ostatnie pojedynki Lechii

  • Wisła Płock – Lechia 3:0
  • Akademija – Lechia 1:2
  • Lechia – Radunia 2:1

Powiedzieć, że w poczynaniach Lechii brak jest na ten moment stabilizacji, to tak jakby nie powiedzieć nic. Tylko poprawa formy może poprowadzić Biało-zielonych do sukcesu. Nie ma innej opcji.

Spotkania bezpośrednie

brak

Kiedy mecz Rapid – Lechia? O której godzinie początek?

Wedle ogólnodostępnej rozpiski pierwszy gwizdek potyczki Rapid Wiedeń – Lechia Gdańsk powinien wybrzmieć o godz. 19:00 w dniu 21 lipca 2022r.

Gdzie oglądać Rapid – Lechia? Transmisja

Relacja na żywo z tego meczu będzie dostępna na antenie platformy Viaplay.