RB Lipsk – Manchester City gdzie oglądać? Transmisja i stream online (4.10.2023)

RB Lipsk - Manchester City gdzie oglądać
fot. Icon Sport

W ramach drugiej kolejki Ligi Mistrzów dojdzie do starcia RB Lipsk – Manchester City. W niniejszym tekście wyjaśniamy bardzo dokładnie RB Lipsk – Manchester City gdzie oglądać. Niewątpliwie warto przyswoić te informacje.

Gdzie obejrzeć RB Lipsk – Manchester City? Stream online

Oczywiście część kibiców zastanawia się, czy dostępny będzie RB Lipsk – Manchester City stream za free. Jak wygląda sytuacja w tym przypadku? Okazuje się, że niestety darmowa transmisja nie została przewidziana. To niewątpliwie zła wiadomość dla wszystkich tych, którzy nie chcą wydawać pieniędzy po to, by móc zobaczyć piłkarską rywalizację RB Lipsk – Manchester City.

Transmisja internetowa będzie dostępna na platformie Polsat Box Go. By obejrzeć mecz w tym miejscu, trzeba uregulować opłatę subskrypcyjną. Na pewno nie zabraknie osób, które skorzystają z tego rozwiązania.

Gdzie oglądać RB Lipsk – Manchester City? Transmisja 

Oczywiście pojawi się też szansa na obejrzenie meczu w telewizji. Wszystko za sprawą tego, że RB Lipsk – Manchester City transmisja udostępniona zostanie za pośrednictwem kanału Polsat Sport Premium 4.

A kiedy w ogóle mecz RB Lipsk – Manchester City dojdzie do skutku? Spotkanie zostało zaplanowane na 4 października 2023 roku. Pierwszy gwizdek sędziego rozlegnie się natomiast o godzinie 21:00. Emocji zabraknąć absolutnie nie powinno. Liczymy na wyśmienite widowisko!

Kto wygra mecz: RB Lipsk czy Manchester City?

RB Lipsk – Manchester City gdzie oglądać pojedynek w ramach Ligi Mistrzów? Na to pytanie odpowiedź zamieściliśmy powyżej. Teraz jeszcze warto wskazać faworyta.

Jest nim oczywiście zespół Manchesteru City. “Obywatele” na pewno są bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla każdego zespołu. Jeżeli nie wygrają z RB Lipsk, to śmiało będziemy mogli mówić o dużej niespodziance.