RB Lipsk – Manchester City typy, kursy i zapowiedź (22.02.2023)

Przed nami kolejny z meczów w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów. Tym razem omawiamy starcie w Lipsku – zerknijcie na nasze RB Lipsk – Manchester City typy.

RB Lipsk – Manchester City typy i przewidywania

Zapoznaliście się już z tym, jakie RB Lipsk – Manchester City typy przygotowaliśmy przed tym spotkaniem? Teraz pragniemy omówić je nieco szerzej. Przede wszystkim przeczuwamy, że w tym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z triumfu cieszyć się będzie Manchester United. To dlatego, że “Obywatele” na papierze prezentują się dużo lepiej.

RB Lipsk - Manchester City typy

To jednak nie wszystko. Prognozujemy bowiem, że obie drużyny strzelą gola. W tym przypadku na uwadze mamy fakt, że w dziewięciu z ostatnich piętnastu meczów RB Lipsk bramki padały z obu stron. Uważamy, że są ogromne szanse na to, iż tym razem będzie tak samo.

Przed tym meczem warto zwrócić uwagę na sytuację kadrową obu ekip. Trenerzy nie będą mogli skorzystać ze wszystkich zawodników. W przypadku RB Lipsk problemy zdrowotne dopadły Diallo, Gulacsiego, a także Olmo. Jeżeli chodzi natomiast o zespół Manchesteru City, to tutaj na zdrowie narzeka Stones. Mendy jest natomiast zawieszony, więc też nie zagra. Te perturbacje niewiele jednak zmieniają – faworytem tak czy tak jest ekipa “Obywateli”.

RB Lipsk – Manchester City ostatnie wyniki

Ostatnimi czasy RB Lipsk notował zarówno lepsze, jak i słabsze mecze. Manchester City natomiast unikał porażek.

Ostatnie mecze RB Lipsk

  • VfL Wolfsburg – RB Lipsk 0:3
  • RB Lipsk – 1. FC Union Berlin 1:2
  • 1. FC Koeln – RB Lipsk 0:0

Ostatnie mecze Manchesteru City

  • Nottingham – Manchester City 1:1
  • Arsenal – Manchester City 1:3
  • Manchester City – Aston Villa 3:1

RB Lipsk – Manchester City bezpośrednie mecze

Po raz ostatni te dwa zespoły spotkały się 7 grudnia 2021 roku. Wówczas nieco skuteczniejsza była drużyna RB Lipsk, która wygrała 2:1.

  • RB Lipsk – Manchester City 2:1
  • Manchester City – RB Lipsk 6:3

Wcześniej – 15 września 2021 roku – lepiej spisała się drużyna Manchesteru City. Wtedy “Obywatele” triumfowali 6:3. Jak będzie tym razem? Czas pokaże.

RB Lipsk – Manchester City kursy bukmacherskie

Jeżeli analizujesz RB Lipsk – Manchester City typy, to niewątpliwie warto, byś zajrzał również do bukmacherów. Z ich przewidywań wynika, że zdecydowanie większe szanse na odniesienie triumfu ma Manchester City. Takie prognozy nie powinny jednak nikogo dziwić.

Gdzie oglądać RB Lipsk – Manchester City? Transmisja

Spotkanie RB Lipsk – Manchester City odbędzie się 22 lutego 2023 roku. O której RB Lipsk – Manchester City początek rywalizacji? Start meczu został przewidziany na godzinę 21:00.

Gdzie dostępna będzie transmisja z tego pojedynku? Spotkanie będzie można śledzić na Polsacie Sport Premium 2, a także na TVP 1. Pojawią się również przekazy live za pośrednictwem internetu. Konfrontację RB Lipsk – Manchester City zobaczysz choćby na Pilot WP.