Real Madryt – FC Barcelona gdzie oglądać? Transmisja finału Superpucharu Hiszpanii

Real Madryt – FC Barcelona gdzie oglądać? Transmisja finału Superpucharu Hiszpanii
Icon Sport

Już dzisiaj tj. 14 stycznia o godzinie 20:00 w Arabii Saudyjskiej rozpocznie się mecz Real Madryt – FC Barcelona. Transmisja budzi zainteresowanie, a więc warto odpowiedzieć sobie na pytanie, gdzie oglądać finał Superpucharu Hiszpanii.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Real Madryt – FC Barcelona? Transmisja finału Superpucharu Hiszpanii

Z meczu Real Madryt – FC Barcelona transmisja na żywo pojawi się w serwisie Superbet. Bukmacher wymaga rejestracji konta, dzięki czemu będziesz mógł obejrzeć finał Superpucharu Hiszpanii. W celu dokonania rejestracji, możesz skorzystać z poniższego przycisku.

OGLĄDAJ TUTAJ

Real Madryt – FC Barcelona transmisja telewizyjna

Oczywiście, kibice będą mogli oglądać także mecz Real Madryt – FC Barcelona w telewizji. Transmisja pojawi się na antenie Eleven Sport 1 i będzie opatrzona polskim komentarzem. To stacja, która posiada prawa do transmitowania hiszpańskiej La Ligi oraz rozgrywek pucharowych na Półwyspie Iberyjskim.

Warto raz jeszcze przypomnieć, że mecz Realu z Barceloną o finał Superpucharu Hiszpanii, który zostanie rozegrany, podobnie jak dwie ostatnie edycje rozgrywek, w Arabii Saudyjskiej, rozpocznie się o godzinie 20:00 czasu polskiego. Warto więc zarezerwować sobie wolny wieczór, aby sprawdzić jak zaprezentuje się Robert Lewandowski i inne gwiazdy.