Real Madryt – Manchester City transmisja. Gdzie oglądać?

Real Madryt – Manchester City transmisja. Gdzie oglądać?
fot. Icon Sport

Wtorkowy wieczór z Ligą Mistrzów to nieodłączny element wiosennego planu dnia dla każdego fana piłki nożnej. Dziś na świeczniku będzie z meczu Real Madryt – Manchester City transmisja. Sprawdź, gdzie będzie można śledzić przebieg tego arcyciekawego starcia.

Gdzie oglądać Real Madryt – Manchester City? Transmisja na żywo (09.04.2024)

Na mocy praw uzyskanych przed kilkoma laty, aż do końca bieżącego sezonu jedynym miejscem, w którym możliwe jest obserwowanie w akcji najlepszych graczy na świecie, są kanały sportowe Polsatu. Co więc ze spotkaniem Real Madryt – Manchester City? Gdzie oglądać jego przebieg? Tym razem będzie to Polsat Sport Premium 1. Początek relacji około godz. 21:00.

Real Madryt – Manchester City transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Topowe europejskie ligi można od pewnego czasu śledzić również za pośrednictwem stron internetowych oraz aplikacji mobilnych legalnych polskich bukmacherów. Z meczami Champions League sytuacja wygląda nieco inaczej. Czy w najbliższym czasie ulegnie to zmianie? Przez wzgląd na cenę takich transmisji jest to mocno wątpliwe, ale nie ukrywam, że chciałbym się miło zaskoczyć.

Przedwczesny finał

Dwaj ostatni triumfatorzy Ligi Mistrzów spotykają się już na etapie ćwierćfinału. Takie sytuacje zdarzają się stosunkowo rzadko. Jeśli już jednak podobne wydarzenie ma miejsce, to jednego można być w 100% pewnym. Wielkich emocji na boisku zabraknąć raczej nie powinno.

Co prawda do zakończenia sezonu pozostało jeszcze parę kolejek, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa Królewscy po raz kolejny sięgną po piłkarskie mistrzostwo Hiszpanii. The Citizens od podobnego wyczynu dzieli jeszcze bardzo daleka droga. Istnieją tym samym spore przesłanki, że dzisiejsi goście nie będą dawali z siebie maxa. Jestem bardzo ciekawy, czy będzie to miało swoje pokrycie w rzeczywistości.

Carlo Ancelotti jako starszy stażem przygotował bez wątpienia na dziś coś specjalnego, o czym zresztą pomiędzy słowami wspomniał podczas jednej z przedmeczowych konferencji prasowych. Jaką odpowiedź szykuje Guardiola? Odpowiedź na to pytanie poznamy już niebawem.