Real Madryt – Napoli transmisja tv i online: Gdzie oglądać na żywo?

Real Madryt – Napoli transmisja tv i online: Gdzie oglądać na żywo?
fot. Icon Sport

W piątej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów Real Madryt zagra z SSC Napoli. To spotkanie zaplanowane zostało na 29 listopada 2023 roku. Gdzie dostępna będzie Real Madryt – Napoli transmisja? Wyjaśniamy poniżej.

Gdzie oglądać Real Madryt – Napoli? Transmisja na żywo

Nie wiecie Real Madryt – Napoli gdzie oglądać w telewizji? W tym miejscu warto zatem podkreślić, że w naszym kraju ten mecz będzie można śledzić na kanale Polsat Sport Premium 1.

Warto obejrzeć ten mecz, bo zanosi się na duże emocje. Faworytem tej konfrontacji jest Real, ale goście na pewno tanio skóry nie sprzedadzą.

Real Madryt – Napoli transmisja: Gdzie obejrzeć i o której godzinie mecz?

Czas dokładnie wyjaśnić, gdzie pojawi się Real Madryt – Napoli transmisja z tego pojedynku Ligi Mistrzów. Rywalizację będzie można śledzić nie tylko w telewizji, ale i za pośrednictwem internetu.

Transmisję online znajdziecie na platformie Polsat Box Go. Można z niej korzystać na telewizorach, urządzeniach mobilnych, ale i komputerach. Możliwości jest więc naprawdę sporo.

Pojedynek Real Madryt – SSC Napoli dojdzie do skutku w ramach piątej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Zmagania odbędą się 29 listopada 2023 roku. Początek meczu w Madrycie zaplanowany został na godzinę 21:00.

Liga Mistrzów. Sytuacja w tabeli grupy C

Objaśniliśmy już bardzo precyzyjnie Real Madryt – Napoli gdzie oglądać. Teraz musimy jeszcze rozwinąć kwestię tego, jak dotychczas sprawowały się obie ekipy. 

“Królewscy” są liderem grupy C fazy grupowej Ligi Mistrzów. Na razie ten zespół czterokrotnie wygrywał i ma na koncie komplet 12 punktów.

SSC Napoli natomiast dwukrotnie wygrywało, raz podzieliło się punktami i poniosło jedną porażkę. W sumie uzbierało siedem “oczek” i jest wiceliderem grupowego zestawienia.