Real Madryt – Union Berlin typy, kursy i zapowiedź (20.09.2023)

Królowie Ligi Mistrzów kontra prawdziwy kopciuszek. Kto i dlaczego może wygrać tę pasjonującą batalię? O tym nieco więcej w tekście Real Madryt – Union Berlin typy.

Real Madryt – Union Berlin typy i przewidywania

W różnej maści zestawieniach opisujących drużyny z największymi szansami na końcowy triumf w Champions League podopieczni Carlo Ancelottiego zawsze są w ścisłej czołówce. Czy jest w tym choćby promil zaskoczenia? Absolutnie nie! Przecież nikt w całej piłkarskiej Europie nie ma takiego patentu na wygrywanie Ligi Mistrzów jak klub z hiszpańskiej stolicy.

Jako że opisywana potyczka będzie starciem dwóch zespołów o znaczącej różnicy w potencjale stricte sportowym, to Real Madryt – Union Berlin typy na przynajmniej dwa gole tych pierwszych wydają się być propozycją zdecydowanie wartą rozważenia. Jude Bellingham i jego koledzy z drużyny powinni doskonale zadbać o jej pozytywne rozstrzygnięcie.

real-union-typy

Chyba tylko naprawdę zagorzali fani niemieckiej ekipy wierzą w to, że ich pupilom uda się przejąć inicjatywę w całym spotkaniu choćby na moment. Naszym skromnym zdaniem Królewscy będą stroną przeważającą przez pełne 90. minut, co prędzej czy później wywoła sporą irytację ze strony zespołu gości.

W takich sytuacjach o groźny faul jest już bardzo łatwo. Espen Eskås będzie miał zatem na pewno dość sporo pracy i na 99% więcej napomnień trafi ostatecznie na konto popularnych Die Eisernen.

Real Madryt – Union Berlin ostatnie wyniki

Mimo kilku kryzysowych momentów właściwie w każdym z dotychczasowych meczów ligowych Real ostatecznie notował cenne wygrane, dzięki czemu na ten moment może piastować fotel lidera hiszpańskiej ekstraklasy. Union do pewnego momentu radził sobie równie dobrze, ale dwie ostatnie potyczki to już nieco gorsza dyspozycja i co za tym idzie dość wyraźne porażki. Będąc kibicem berlińczyków ciężko zatem pozostawać optymistą. Piłka nożna pisała już jednak różne scenariusze, a więc żadnego rezultatu kategorycznie nie należy wykluczać.

Ostatnie mecze Realu

  • Real Madryt – Real Sociedad 2:1
  • Real Madryt – Getafe 2:1
  • Celta Vigo – Real Madryt 0:1

Ostatnie mecze Unionu

  • Wolfsburg – Union 2:1
  • Union – RB Lipsk 0:3
  • Darmstadt – Union 1:4

Real Madryt – Union Berlin bezpośrednie mecze

brak

Real Madryt – Union Berlin kursy bukmacherskie

W sekcji Real Madryt – Union Berlin typy zdecydowanie faworyzowaliśmy ekipę gospodarzy. Czy podobnie postąpili także legalni polscy bukmacherzy? Szczegóły w niniejszym zestawieniu:

Gdzie oglądać Real Madryt – Union Berlin? Transmisja

Relacja live z tego pojedynku będzie oczywiście dostępna wyłącznie na kanał sportowych Polsatu. Tym razem mowa tu konkretnie o stacji Polsat Sport Premium 1. O której Real Madryt – Union Berlin? Pierwszy gwizdek powinien wybrzmieć około godz. 18:45 w dniu 20 września 2023 roku.