Reims – PSG typy i zakłady, gdzie oglądać transmisję na żywo? (Ligue 1, 08.10)

Przed nami kolejne starcia w ramach rozgrywek francuskiej Ligue 1. Przygotowaliśmy na starcie Reims – PSG typy, które pomogą w obstawianiu. Zapraszamy do lektury.

Reims – PSG typy, analizy i najlepsze kursy przedmeczowe

W sobotnim pojedynku Reims – PSG kursy bukmacherskie wskazują w roli zdecydowanych faworytów ekipę gości. Nie można się temu dziwić, paryżanie to obecnie lider rozgrywek.

Czy to będzie mecz do jednej bramki? Wiele na to wskazuje

Rozgrywki Ligue 1 nabierają tempa. W najbliższy weekend czeka nas już 10 kolejkach spotkań. Paryżanie to w chwili obecnej lider rozgrywek ligowych we Francji. Po 9 ligowych kolejkach zgromadzili oni na swoim koncie 25 punktów na co złożyło się 8 wygranych i remis. Ostatni raz, drużyna PSG zaznała goryczy porażki 20 marca bieżącego roku. Drużyna Reims spisuje się znacznie gorzej. W chwili obecnej znajduje się ona w strefie spadkowej. Na 17 pozycję złożyły się wygrana, 4 remisy i 4 porażki. Nic więc dziwnego, że w sobotnim starciu faworyt jest bardzo wyraźnie wykrystalizowany.

reims - psg typy

Przedstawimy wam dwa najciekawsze naszym zdaniem na stracie Reims – PSG typy. Według nas w sobotę, kolejne ligowe zwycięstwo dopiszą do swojego dorobku piłkarze z Paryża. W obecnej edycji rozgrywek ligowych nie zaznali oni jeszcze porażki a seria wygranych pojedynków trwa u nich od 6 meczów. Uważamy także, że tylko jeden z zespołów zdobędzie w tym starciu bramki. Taka sytuacja miała miejsce w 6 ostatnich bezpośrednich spotkaniach.

Bezpośrednie mecze Reims – PSG

  • PSG – Reims 4:0
  • Reims – PSG 0:2
  • PSG – Reims 4:0

Ostatnie 5 bezpośrednich spotkań tych zespołów padło łupem Paryżan.

Reims – PSG gdzie obejrzeć mecz w telewizji i internecie?

Starcie obejrzeć będzie można w telewizji w Canal+ Sport 5 oraz Eleven Sport 2. Ponadto z spotkania Reims – PSG transmisja w internecie dostępna będzie na platformach myCanal, Eleven Sports 2 Online, CANAL+ online, Polsat Box Go, Player.pl.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

Oglądaj tutaj

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ

Starcie w Reims, kiedy i o której godzinie?

Pierwszy gwizdek sędziego tego pojedynku w najbliższą sobotę, o godzinie 21:00.