Rennes – Marsylia typy, zakłady i analiza przedmeczowa 14/05/2022

W Ligue 1 jedyną jasną kwestią jest w zasadzie tylko bezeapelacyjne mistrzostwo PSG. Za plecami paryżan może zdarzyć się jeszcze absolutnie wszystko. Jak zdeterminowani podopieczni Jorge Sampaoliego poradzą sobie na trudnym terenie w Bretanii? Rennes – Marsylia typy, zakłady, analiza. Miłej lektury!

Najciekawsze Rennes – Marsylia typy bukmacherskie

Brak Wam pomysłu na interesujące Rennes – Marsylia zakłady? Rzućcie więc okiem na kilka naszych najświeższych propozycji:

Europejskie puchary motywują

Co prawda kondycja finansowa Rennes oraz Olympique Marsylia nie należy do najgorszych, jednak każde dodatkowe środki są oczywiście gotów przyjąć z otwartymi rękoma. Marsylczycy są zdecydowanie bliżej realizacji jednego ze swoich głównych celów, jakim była bez wątpienia kwalifikacja do Ligi Mistrzów. W przypadku ewentualnej wygranej sposobność gry w kwalifikacjach będą mieli także podopieczni Bruno Genesio. Taka motywacja pozwala nam domniemywać, że obie strony tej rywalizacji powinny pokusić się tego popołudnia o co najmniej jedno trafienie.

rennes marsylia typy

Największa nadzieja na odniesienie korzystnego rezultatu spoczywać będzie na barkach Martina Terriera. Powód jest banalnie prosty. 25-latek jest zdecydowanie najlepszym strzelcem ekipy ze stolicy Bretanii. Rennes – Marsylia typy nie mogły obejść się więc bez zakładu dotyczącego powiększenia jego dorobku bramkowego. Kurs na takie zdarzenie jest rzecz jasna stosunkowo wysoki, lecz jeśli ktoś ma zaprowadzić Czerwono-czarnych do triumfu, to będzie to właśnie wychowanek SC Bailleul.

Ostatnie bezpośrednie mecze

Wyniki trzech ostatnich pojedynków Stade Rennais – Olympique Marsylia przedstawiają się następująco:

  • Marsylia – Rennes 2:0
  • Marsylia – Rennes 1:0
  • Rennes – Marsylia 2:1

Gdzie oglądać Rennes – Marsylia na żywo?

Transmisja na żywo z tego pojedynku będzie dostępna na antenie kilku stacji telewizyjnych. Mowa tu m.in. o Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Canal + Sport 2 oraz Canal + Sport 5.

Najczęstsze pytania

  • Kto jest faworytem tego spotkania?

Wskazanie prawdopodobnego zwycięzcy tej rywalizacji jest zadaniem niezwykle trudnym. Z uwagi na zajmowaną pozycję w tabeli nieco większe szanse na końcowy sukces zdają się mieć jednak goście.

  • Kto zwyciężył w ostatnim bezpośrednim meczu?

Górą był wtedy Olympique Marsylia. Tamto starcie zakończyło się rezultatem 2:0.