Resovia – GKS Tychy typy i składy – 6 sierpnia 2021

Resovia – GKS Tychy typy i składy – 6 sierpnia 2021

Czas na drugą kolejkę Fortuna 1. Ligi. Na inaugurację tej serii gier, Resovia zagra z GKS-em Tychy. Zapraszamy po typy i kursy bukmacherskie!

Odbierz na Resovia – GKS Tychy typy bukmacherskie za darmo

Nasze macki sięgają wszędzie, a tym razem na tapetę bierzemy Fortuna 1. Ligę. Mecz Resovia – GKS Tychy, typy i kursy bukmacherskie znajdziesz poniżej. Wszystkie prognozy są bezstronne i oparte na najświeższych, aktualnie dostępnych statystykach. Pamiętaj, że przed meczem Resovia – GKS Tychy kursy mogą się zmieniać. Zawsze sprawdzaj oferty polecanych bukmacherów przed wysłaniem zakładów.

GKS Tychy wygrają lub remis

W ostatnim sezonie GKS Tychy do końca biły się o awans do PKO BP Ekstraklasy, co zakończyło się fiaskiem. Teraz nikt nie ma wątpliwości, że tyszanie będą próbowali powtórzyć ten cel z lepszym skutkiem. Drugą przeszkodą na tej drodze jest Resovia, która w zeszłym sezonie, zajęła trzecie miejsce od końca w Fortuna 1. Lidze. Wynik meczu już nasuwa się na myśl. Fakt, że przed meczem Resovia – GKS Tychy typy dajemy na gości bądź remis, czyli X2 potwierdza też to, że Resovia nie wygrała 10 z ostatnich 15 spotkań ligowych. Ciężko będzie jej przed własną publiką zatrzymać pewnych siebie tyszan. W zeszłym sezonie w Rzeszowie pomiędzy tymi drużynami padł bezbramkowy remis, a w Tychach było 2:1 dla GKS-u.

Obie drużyny strzelą gola

Patrząc na dane statystyczne, obie drużyny powinny wbić bramki. Resovia zdobywała gola w każdym z ostatnich pięciu meczów ligowych (biorąc pod uwagę także zeszły sezon. GKS Tychy strzelały w 4 z 5 ostatnich , w tym z 8 z 10 ostatnich w Fortuna 1. Lidze. Dlatego wszystko wskazuje na to, że przed pierwszym gwizdkiem meczu Resovia – GKS Tychy prognozy na BTTS są poprawne.

Powyżej 2.5 gola w meczu

Spodziewamy się też co najmniej trzech goli, a więc stawiamy zakład na over 2.5 bramki. Dlaczego tak sądzimy? Przede wszystkim dlatego, że GKS Tychy to drużyna, która w zeszłym sezonie zdobyła aż 49 goli i była jedną z najskuteczniejszych ekip Fortuna 1. Ligi. Dobrą skuteczność potwierdziła w inauguracyjnym starciu sezonu 2021/22 przeciwko ŁKS-owi Łódź. Na tle silnego rywala (5 miejsce w zeszłym sezonie) udało im się zdobyć bramkę. Resovia także póki co nie może narzekać na skuteczność. Dwa gole w zremisowanym 2:2 wyjazdowym meczu z GKS-em Katowice każą sądzić, że także u siebie coś wpadnie do sieci.

Jak wygląda sytuacja kadrowa przed Resovia – GKS Tychy?

Obaj trenerzy mogą desygnować do gry najsilniejsze jedenastki. Nie ma żadnych świeżych informacji o kontuzjach, czy to w drużynie gospodarzy, GKS-u Tychy czy gości, Resovii Rzeszów. To dobra informacja dla atrakcyjności tego widowiska. I właśnie także o ten fakt oparliśmy widoczne w tym tekście na mecz Resovia – GKS Tychy typy bukmacherskie.

Resovia – GKS Tychy składy, które desygnują do gry trenerzy

resovia - gks tychy typy

Skoro wiadomo już, że wszyscy cali i zdrowi, to warto też przyjrzeć się nowym graczom. W pierwszym składzie Resovii wybiegnie z całą pewnością nowy nabytek. Obrońca Aleksander Komor zadebiutuje przed własną publicznością. W meczu pierwszej kolejki przeciwko GKS-owi Katowice w 6 minucie doliczonego czasu gry zdobył gola na wagę remisu. W Rzeszowie swoim kibicom w oficjalnym meczu pokaże się także bramkarz Branislav Pindroch, czy napastnik Damian Hilbrycht, którzy przybył z GKS-u Bełchatów. To jednak nie wszyscy, bowiem w składzie Resovii doszło naprawdę do sporych przetasowań. Co u tyszan? Tutaj tak wielu zmian już nie było, ale kto wie, czy od pierwszej minuty nie wybiegną Gracjan Jaroch i Marcin Kozina, którzy w pierwszym meczu przeciwko ŁKS-owi Łódź weszli z ławki. Czekamy na oficjalne na mecz Resovia – GKS Tychy składy, ale raczej większych zaskoczeń nie będzie.

Ostatnie wyniki

Na inaugurację Fortuna 1. Ligi obie drużyny solidarnie zremisowały. Resovia 2:2 w wyjazdowym meczu z GKS-em Katowice, gdzie punkt został uratowany w szóstej minucie doliczonego czasu gry. GKS Tychy podzieliły się punktami z ŁKS-em Łódź po remisie 1:1 na własnym terenie. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zakończy się starcie Resovia – GKS Tychy typy znajdziesz na wstępie tekstu. Już nieraz pokazaliśmy, że mamy nosa!

Gdzie i kiedy mecz Resovia – GKS Tychy oraz transmisja?

Mecz Resovia – GKS Tychy zostanie rozegrany 6 sierpnia o godzinie 18:00 na inaugurację drugiej kolejki Fortuna 1. Ligi 2021/2022. Transmisję standardowo przeprowadzi jeden z kanałów Polsat Sport, a w internecie, mecz będzie można oglądać online na Ipla TV.

Rekomendowani bukmacherzy na obstawianie meczu Resovia – GKS Tychy

Jeżeli chcesz wiedzieć, gdzie na spotkanie Resovia – GKS Typy kursy są najlepsze, to podpowiadamy: STS, Fortuna oraz Betclic. Sprawdź i porównaj oferty tych bukmacherów i wybierz aktualnie najwyższe kursy! Powodzenia!