Resovia – Jagiellonia typy i kursy bukmacherskie (08.11.2023)

Kolejne emocje w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski przed nami. Sprawdźcie i wykorzystajcie przygotowane przez nas na potyczkę Resovia – Jagiellonia typy. Zapraszamy do lektury!

Resovia – Jagiellonia typy bukmacherskie

Przed nami 1/16 finału rozgrywek Fortuna Pucharu Polski. Rozgrywki te są atrakcyjne dla fanów ze względu na ich nieprzewidywalność. Praktycznie co edycję jesteśmy świadkami sporych sensacji gdzie murowanie faworyci zostają wyeliminowani w starciach z mniejszymi zespołami. Jak będzie tym razem? Czy jedna z najsłabszych ekip trwającego sezonu Fortuna 1 Ligi będzie w stanie sprawić opór wice liderowi rozgrywek PKO BP Ekstraklasy? Nasze na mecz Resovia – Jagiellonia wybraliśmy po analizie statystyk z poprzednich meczów obydwu zespołów.

Resovia - Jagiellonia typy

Ekipa Resovii pierwszej części sezonu ligowego nie może zaliczyć do udanych. Piłkarze z Podkarpacia zajmują odległe, czternaste miejsce w tabeli i muszą uciekać przed widmem strefy spadkowej. W poprzednich rundach rozgrywek Pucharu Polski rzeszowianie wyeliminowali Chojniczankę oraz drugą ekipę Śląska Wrocław. Czy w starciu z wyżej notowanych rywalem piłkarze Resovii będą w stanie sprawić niespodziankę?

Drużyna z Białegostoku to absolutna niespodzianka pierwszej fazy sezonu w PKO BP Ekstraklasie. Podopieczni Adriana Siemienieca to jedna z najlepszych obecnie ekip w tych rozgrywkach. Obecnie zajmują oni drugie miejsce w tabeli tuż za Śląskiem Wrocław, którego w poprzedniej rundzie wyeliminowali z rozgrywek Fortuna Pucharu Polski. Kibice w Białymstoku nie wyobrażają sobie innego scenariusza środowego starcia jak wysoka wygrana ich zespołu.

Naszym zdaniem pojedynek w Rzeszowie zakończy się triumfem gości. Jagiellonia jest w tej chwili zespołem zdecydowanie lepszym. Ponadto spoglądając w statystyki widzimy, że ekipa Resovii przegrała aż cztery z ostatnich sześciu meczów rozegranych w Pucharze Polski na własnym obiekcie. Uważamy także, że obydwa zespoły znajdą drogę do siatki rywali. Taki scenariusz miał miejsce w dziewięciu z dziesięciu ostatnich meczów Jagiellonii na wyjeździe.

Resovia – Jagiellonia kursy bukmacherskie

Spoglądając na pozycję w tabeli oraz aktualną formę nie ma się czemu dziwić, że to goście są faworytami bukmacherów. W Superbet kursy wyglądają następująco: 4.00 za triumf Resovii, 3.70 za remis oraz 1.85 za wygraną Jagiellonii.

Resovia – Jagiellonia bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

W ostatnich kolejkach Rzeszowianie zanotowali w lidze dwie porażki: z Wisłą Kraków (1:4) i Arką Gdynia (1:2) oraz wygraną z Miedzią Legnica (2:1). Piłkarze z Białegostoku zremisowali z Lechem (3:3), polegli w starciu z Pogonią (1:2) oraz pokonali Stal Mielec (4:0). Środowy pojedynek będzie pierwszym bezpośrednim starciem tych ekip w historii.

Gdzie oglądać Resovia – Jagiellonia? Transmisja i godzina

Pojedynek rozpocznie się w środę, 8 listopada o godzinie 20:00. Obejrzeć go będzie można na kanale Łączy Nas Piłka TV.