Resovia – Wisła Płock typy i kursy bukmacherskie (10.02.2024)

Przed nami zaległe starcie na drugim poziomie rozgrywek w Polsce. Zespoły wracają na boiska po dokonaniu wzmocnień, a warto zauważyć, że okienko w Polsce zamyka się dopiero 22 lutego. Sprawdź przygotowane przeze mnie na potyczkę Resovia – Wisła Płock typy i wykorzystaj je na swoim kuponie.

Resovia – Wisła Płock typy bukmacherskie

Kolejne piłkarskie pojedynki przed nami. Tydzień przed powrotem regularnej kolejki w Fortuna 1 Lidze zaległe spotkanie rozegrają ekipy z Podkarpacia i Mazowsza. Będzie to starcie siedemnastej serii spotkań na zapleczu Ekstraklasy. Po przerwie zimowej obydwa zespoły z pewnością mają wiele do udowodnienia swoim kibicom. Wiosną jedni walczyć będą o utrzymanie, drudzy o możliwość gry w barażach o awans. W tym tekście znajdziesz moje na mecz Resovia – Wisła Płock typy i ich analizy.

Resovia - Wisła Płock typy

Drużyna z województwa podkarpackiego z pewnością szybko będzie chciała zapomnieć o wydarzeniach z rundy jesiennej sezonu 2023/2024. Rzeszowianie byli w niej jedną z najgorszych drużyn o czym świadczą wyniki i pozycja w tabeli. Piłkarze Resovii zaliczyli pięć zwycięstw, dwa remisy i jedenaście porażek. Dorobek siedemnastu oczek sprawił, że zawodnicy z Podkarpacia zakończyli miniony rok na szesnastej pozycji w strefie spadkowej.

Zdecydowanie lepsze nastroje wraz ze startem rundy rewanżowej panują w Płocku. Nafciarze jesienią byli jednym z wyróżniających się zespołów zaplecza Ekstraklasy. W osiemnastu spotkaniach zaliczyli oni osiem zwycięstw, pięć remisów i pięć porażek. Daje to podopiecznym Dariusza Żurawia dwadzieścia dziewięć ligowych oczek i siódmą lokatę tuż za miejscami, które premiują grą w barażach.

Według mnie sobotnie starcie w Rzeszowie może mieć zaskakujący przebieg i zakończyć się triumfem ekipy Resovii. Spoglądając w statystyki widzimy, że wygrali oni cztery z pięciu ostatnich bezpośrednich starć. Drugi mój typ to ilość bramek powyżej 2.5- tak było w trzech z pięciu meczów, które obydwa zespoły rozegrały między sobą.

Resovia – Wisła Płock kursy bukmacherskie

Faworytem sobotniej potyczki w Rzeszowie są goście. W BetClic kursy prezentują się następująco: 3.15 na wygraną Resovii, 3.50 na remis oraz 2.18 na triumf Wisły Płock.

Resovia – Wisła Płock bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

W okresie przygotowawczym obydwa zespoły rozegrały kilka spotkań towarzyskich. Rzeszowanie pokonali Podbrezovą (5:0) oraz dwukrotnie bezbramkowo zremisowali z Motorem Lublin oraz Wisłą Puławy. Płocczanie pokonali Oleksandriyę (2:0) oraz ulegli w meczach ze Sloga Doboj (0:2) i Lechem Poznań (0:4). Ostatnie bezpośrednie mecze kończyły się wynikami 5:3 i 1:0 dla Resovii oraz 3:0 dla Wisły Płock.

Gdzie oglądać Resovia – Wisła Płock? Transmisja i godzina

Pojedynek w Rzeszowie rozpocznie się w sobotę, 10 lutego o godzinie 15:00. Obejrzeć go będzie można na platformie Polsat Box Go oraz w serwisie statscore po wykupieniu dostępu PPV.