Roma – Feyenoord typy bukmacherskie i analiza 25/05/2022

Przed nami drugi z finałów europejskich pucharów w sezonie 2021/2022. Dla kogo obiekt w stolicy Albanii okaże się bardziej szczęśliwy? Roma – Feyenoord typy bukmacherskie i analiza. Serdecznie zapraszamy.

Najlepsze na Roma – Feyenoord typy bukmacherskie

Roma – Feyenoord zakłady są z pewnością obiektem zainteresowania każdego, kto śledził od początku zmagania w premierowej odsłonie Ligi Konferencji. Z nieskrywaną radością zachęcamy więc do lektury kilku naszych najciekawszych propozycji:

Cel jest tylko jeden

Jose Mourinho to trener, który wywołuje wśród ludzi totalnie skrajne emocje. Portugalczyka można albo kochać, albo też nienawidzić. Nigdy nic pośrodku. Ciśnienie związane z triumfem w Lidze Konferencji jest w Rzymie ogromne. The Special One mimo początkowego lekceważenia tych rozgrywek w tej chwili wytworzył wokół nich taką aurę, jakby co najmniej była to prawdziwa piłkarska elita tj. prestiżowa Champions League. W Rotterdamie być może aż tak wielkiej presji nie ma, jednak pragnienie triumfu jest równie olbrzymie. Liczymy więc, iż zwiastuje nam to pojedynek obfity w co najmniej kilka trafień.

roma feyenoord typy

W przypadku niniejszej batalii Roma – Feyenoord kursy na ilość rzutów rożnych nie mogły umknąć naszej uwadze. Obydwa zespoły już kilkukrotnie w minionych miesiącach zapewniały nam bowiem sporą radość, jeśli chodzi akurat o ten konkretny rodzaj zakładów. Gdy tego typu propozycje znajdowały się w naszych tekstach, to zazwyczaj kończyły się one pozytywnie. Mocno ściskamy kciuki za to także i tym razem.

Tak ostatnio grali

Tak się składa, że Roma oraz Feyenoord rywalizowały ze sobą dotychczas zaledwie dwukrotnie. Oto jak przedstawiały się wyniki tych starć:

  • Feyenoord – Roma 1:2
  • Roma – Feyenoord 1:1

Gdzie z meczu Roma – Feyenoord transmisja?

Osoby zainteresowane omawianą potyczką będą mogły śledzić jej przebieg za pośrednictwem platformy Viaplay. Początek meczu zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 25 maja 2022r.

Pytania użytkowników

  • Gdzie odbędzie się spotkanie AS Roma – Feyenoord Rotterdam?

Finałowy pojedynek Ligi Konferencji będzie miał miejsce na Air Albania Stadium w Tiranie.

  • Kto wygrał ostatni mecz?

Przed ponad siedmioma laty to rzymianie pokonali swoich holenderskich rywali w stosunku 2:1.