Ruch Chorzów – ŁKS Łódź typy, kursy, zakłady (28.07.2023)

W starciu drugiej serii gier PKO Ekstraklasy zmierzy się dwóch beniaminków sezonu 2023/2024. Który z nich może okazać się lepszy? Kilka słów naszych przewidywań w tekście Ruch Chorzów – ŁKS Łódź typy. Serdecznie zapraszamy.

Ruch Chorzów – ŁKS Łódź typy i przewidywania

Rywalizacja w piłkarskiej elicie to nie to samo co mecze na drugim szczeblu rozgrywkowym. Chorzowianie oraz zespół z Łodzi przekonali się kilka dni temu o tym na własnej skórze. Bezpośredni bój powinien się jednak rządzić zupełnie innymi prawami.

ruch-lks-typy

Celem śląskiej ekipy oraz ŁKS-u będzie zdobycie premierowych punktów. Determinacji w ich szeregach zabraknąć zdecydowanie nie powinno. Dowodem tego naszym skromnym zdaniem będzie zdobycz bramkowa po obu stronach pojedynku.

Każdy, kto obserwował starcia I kolejki ligowej, ten wie zapewne doskonale, że nieco lepsze wrażenie sprawiał popularny HKS. Ten argument pozwoli im rozstrzygnąć na swoją korzyść przynajmniej jedną z odsłon tego spotkania. Tak przynajmniej podpowiada nam intuicja, która miejmy nadzieję, po raz kolejny nas nie zawiedzie.

Ruch Chorzów – ŁKS Łódź ostatnie wyniki

Zarówno Niebiescy, jak i ŁKS mogą mówić o sporym falstarcie na inauguracje nowej kampanii w PKO Ekstraklasie. Mimo porażki dużo lepsze wrażenie sprawili podopieczni Jarosława Skrobacza. Jeśli Rycerze Wiosny marzą o korzystnym wyniku, będą się z pewnością musieli sporo natrudzić.

Ostatnie mecze Ruchu

  • Zagłębie Lubin – Ruch 2:1
  • Odra Opole – Ruch 0:2
  • Ruch – Piast 0:1

Ostatnie mecze ŁKS-u

  • Legia – ŁKS 3:0
  • ŁKS – Polonia Warszawa 6:2
  • ŁKS – Polonia Bytom 3:1

Ruch Chorzów – ŁKS Łódź bezpośrednie mecze

  • Ruch – ŁKS 3:3
  • ŁKS – Ruch 2:0
  • Ruch – ŁKS 2:2

Dwie z trzech ostatnich bezpośrednich potyczek obydwu drużyn miały oczywiście miejsce w poprzednim sezonie Fortuna I Ligi. Oba mecze cechowało sporo dramaturgii. Raz górą byli łodzianie, a jedna z batalii zakończyła się podziałem oczek. Także ponad 11 lat temu na najwyższym szczeblu rozgrywkowym nie wyłoniono zwycięzcy. Czy podobnie będzie także i tym razem? Czas pokaże.

Ruch Chorzów – ŁKS Łódź kursy bukmacherskie

Ruch Chorzów – ŁKS Łódź typy to nie wszystko. Teraz pora na weryfikację kursów bukmacherskich na ten pojedynek. Informacje zaczerpnęliśmy wprost z oferty Etoto:

Gdzie oglądać Ruch Chorzów – ŁKS Łódź? Transmisja

Z uwagi na posiadanie wyłącznych praw do relacjonowania meczów PKO Ekstraklasy, przekaz na żywo ze Stadionu Miejskiego w Gliwicach będzie oczywiście dostępny na antenach stacji Canal + Sport 3. O której Ruch Chorzów – ŁKS Łódź? Początek tego starcia zaplanowano na godz. 20:30 w dniu 28 lipca bieżącego roku.