Ruch Chorzów – ŁKS Łódź typy, kursy (19.03.2023)

Mecz na szczycie- tak w najkrótszy sposób opisać można niedzielną potyczkę Ruch Chorzów – ŁKS Łódź. Typy i analizy na to hitowe starcie znajdziecie poniżej.

Ruch Chorzów – ŁKS Łódź typy i przewidywania

Na takie pojedynki czeka się cały sezon. W szranki stają dwa bardzo utytułowane zespoły a zarazem, najlepsze do tej pory ekipy w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. Ten mecz nie może zawieść! Miejmy nadzieję, że czekają nas nie lada emocje związane z najciekawiej zapowiadającym się pojedynkiem w ramach 24. kolejki rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Sprawdźcie dwa wybrane przez nas po przeanalizowaniu garści statystyk na potyczkę Ruch Chorzów – ŁKS Łódź typy i wykorzystajcie je przy zawieraniu zakładów. Zapraszamy do lektury!

ruch chorzow - lks lodz typy

Walka o Ekstraklasę trwa w najlepsze. Jednym z faworytów do gry w najwyższej klasie rozgrywkowej w przyszłym sezonie jest ekipa Ruchu Chorzów. Piłkarze Jarosława Skrobacza od startu sezonu prezentują wysoką formę. W chwili obecnej chorzowianie sklasyfikowani są na 2. pozycji w tabeli z dorobkiem 45. oczek. Niebiescy legitymują się bilansem 12. zwycięstw, 9. remisów i tylko 2. porażek. Nad trzecią w tabeli Termalicą piłkarze ze Śląska mają 6. punktów przewagi.

Drugim faworytem do awansu jest inny, znany klub- ŁKS Łódź. Podopieczni Kazimierza Moskala do tej pory zanotowali najwięcej zwycięstw w całych rozgrywkach. Po 23. meczach łodzianie z bilansem 14. wygranych, 5. remisów i 4. porażek z dorobkiem 47. punktów plasują się na fotelu lidera w wyścigu o Ekstraklasę. Wydawać może się, że tylko katastrofa może pozbawić ŁKS awansu i jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego w przyszłym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej znów ujrzymy dwa łódzkie zespoły.

Po przeanalizowaniu wielu statystyk w roli faworytów niedzielnego starcia upatrujemy ekipę gości. Zarówno ŁKS jak i Ruch prezentuje w tym sezonie niesamowitą formę ale to łodzianie są naszym faworytem. Podopieczni Kazimierza Moskala legitymują się niesamowita passą w meczach wyjazdowych. Wygrali oni 6. z 10. ostatnich takich pojedynków. Uważamy także, że do przerwy będziemy świadkami remisu. Ruch na własnym obiekcie remisował pierwszą część meczu w 6. z 10. ostatnich pojedynków.

Ruch Chorzów – ŁKS Łódź ostatnie wyniki

W 2023 roku obydwie ekipy prezentują dobrą formę, zaliczając tylko drobne potknięcia. Oto ostatnie wyniki zarówno Ruchu jak i ŁKS-u.

Ostatnie mecze Ruchu Chorzów

 • Chojniczanka – Ruch Chorzów 0:1
 • Górnik Łęczna – Ruch Chorzów 1:1
 • Ruch Chorzów – Stal Rzeszów 2:0

Ostatnie mecze ŁKS-u Łódź

 • ŁKS Łódź – Stal Rzeszów 1:0
 • Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź 1:0
 • ŁKS Łódź – Chrobry Głogów 5:2

Ruch Chorzów – ŁKS Łódź bezpośrednie mecze

Zespoły te mierzyły się ze sobą wielokrotnie, choć między ostatnim meczem rozegranym jesienią a przedostatnim starciem minęło 10 lat. Oto ostatnie rezultaty bezpośrednich spotkań.

 • ŁKS Łódź – Ruch Chorzów 2:0
 • Ruch Chorzów – ŁKS Łódź 2:2
 • ŁKS Łódź – Ruch Chorzów 0:4

Ruch Chorzów – ŁKS Łódź kursy bukmacherskie

Poznaliście nasze na potyczkę Ruch Chorzów – ŁKS Łódź typy. Bukmacherzy uważają jednak inaczej i w roli faworyta niedzielnej potyczki upatrują gospodarzy- ekipę Ruchu Chorzów.

 • Wygrana Ruchu Chorzów: 2.27
 • Remis: 3.20
 • wygrana ŁKS-u Łódź: 3.15

Gdzie oglądać Ruch Chorzów – ŁKS Łódź? Transmisja

O której Ruch Chorzów – ŁKS Łódź i kiedy? Pierwszy gwizdek rozlegnie się w niedzielę, 19 marca o godzinie 14:45. Transmisja spotkania dostępna będzie w Polsacie Sport oraz na platformie Polsat Box Go i w serwisie statscore.