Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin typy i kursy (07.10.2023)

W kolejnym meczu PKO Ekstraklasy czeka nas starcie Ruchu Chorzów z Pogonią Szczecin. Poniżej znajdziecie atrakcyjne Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin typy na ten pojedynek.

Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin typy i przewidywania

Poznaliście już atrakcyjne Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin typy przygotowane przez naszą redakcję. Generalnie uważamy, że ten pojedynek zakończy się wygraną “Portowców”. A skąd właśnie taka prognoza? W tym przypadku uwzględniliśmy choćby to, iż chorzowianie ostatnimi czasy prezentowali się bardzo mizernie. W pięciu poprzednich spotkaniach czterokrotnie przegrywali, a raz odnotowali remis. Nie byli więc w stanie notować zwycięstw.

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin typy

Jednocześnie uważamy, że do przerwy będzie remis. Wszystko dlatego, że szczecinianie zremisowali pierwszą połowę w sześciu z ostatnich dziesięciu meczów wyjazdowych. Wymowna statystyka, prawda? Naszym zdaniem jest ona naprawdę wymowna, a wręcz kluczowa w kontekście tego pojedynku.

Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin ostatnie wyniki

Ostatnimi czasy lepiej sprawowali się szczecinianie. Ruch miał gigantyczny kłopot z notowaniem triumfów.

Ostatnie mecze Ruchu Chorzów

 • Puszcza Niepołomice – Ruch Chorzów 2:2
 • Legia II Warszawa – Ruch Chorzów 3:2
 • Ruch Chorzów – Raków Częstochowa 3:5

Ostatnie mecze Pogoni Szczecin

 • Pogoń Szczecin – Lech Poznań 5:0
 • Pogoń Szczecin – Legia Warszawa 3:4
 • Cracovia – Pogoń Szczecin 1:5

Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin bezpośrednie mecze

Jakimi wynikami kończyły się ostatnie mecze tych dwóch ekip? 15 kwietnia 2017 roku odbył się poprzedni pojedynek Ruch – Pogoń. Wówczas było 2:1 dla “Portowców”.

 • Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin 1:2
 • Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów 2:1
 • Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów 1:1

A co działo się we wcześniejszych starciach Ruchu i Pogoni? 29 października 2016 roku górą również byli szczecinianie. Wtedy wygrali 2:1, zaś 15 kwietnia 2016 roku padł remis 1:1.

Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin kursy bukmacherskie

Znacie już nasze Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin typy na mecz 11. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Jeżeli chodzi o bukmacherów, to większe szanse na sukces dają oni ekipie “Portowców”. Rzućcie okiem na kursy w kontekście wyniku rywalizacji.

 • Wygrana Ruchu Chorzów: 3,15
 • Remis: 3,40
 • Wygrana Pogoni Szczecin: 2,15

Gdzie oglądać Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin? Transmisja

Mecz Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin dojdzie do skutku w ramach jedenastej kolejki PKO BP Ekstraklasy. Spotkanie zostało zaplanowane na 7 października 2023 roku. Emocji na pewno nie zabraknie. A o której Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin początek rywalizacji? Zmagania rozpoczną się o godzinie 20:00.

Niewątpliwie pojedynek Ruchu z Pogonią powinien być gwarantem bardzo dużych emocji. To spotkanie będzie można śledzić między innymi na Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3 czy też Canal+ Sport. Możliwości jest zatem naprawdę sporo.

Będzie również transmisja online. Bezpośredni przekaz live z tego starcia pojawi się na platformie Canal+ online. Można z niej korzystać z poziomu takich urządzeń jak m.in. smartfony, telewizory ze SmartTV czy też laptopy i tablety. Możliwości jest zatem naprawdę sporo.