Ruch Chorzów – Puszcza typy, transmisja i zakłady (30.07)

Coraz więcej emocji mamy w rozgrywkach PKO Ekstraklasy, ale również na ich zapleczu. Tym razem postanowiliśmy omówić Ruch Chorzów – Puszcza typy. Na pewno jest to mecz, który cieszyć się będzie sporym zainteresowaniem ze strony kibiców – nie mamy co do tego nawet najmniejszych wątpliwości.

Ruch Chorzów – Puszcza typy, na których warto zawiesić oko

Analizujesz Ruch Chorzów – Puszcza zakłady i za bardzo nie wiesz, na co najlepiej postawić? Czasami niestety tak jest, że pojawiają się spore wątpliwości. By je zażegnać, spieszymy z naszymi przewidywaniami, które bezsprzecznie mogą się przydać.

Remis do przerwy, Ruch zwycięski na koniec

Wszystko wskazuje na to, że w Chorzowie może dojść do naprawdę interesującego pojedynku. Już teraz warto sobie zarezerwować czas, by śledzić ten pojedynek. Zanim jednak rozlegnie się pierwszy gwizdek arbitra, koniecznie przeanalizuj najlepsze Ruch Chorzów – Puszcza typy.

Ruch Chorzów - Puszcza typy

Przed tym spotkaniem warto zajrzeć do ligowej tabeli. Puszcza Niepołomice na razie radzi sobie fenomenalnie. Obecnie ta ekipa otwiera zestawienie Fortuna 1. ligi. Niepołomiczanie mają na swoim koncie sześć punktów, a to za sprawą dwóch zwycięstw.

Ruch Chorzów nie radził sobie dużo słabiej. Ten zespół raz wygrał, a raz podzielił się punktami z inną drużyną. Aktualnie w tabeli jest piąty, mając w swym dorobku cztery “oczka”.

Zerkając na Ruch Chorzów – Puszcza kursy pewnie zastanawiasz się, czy “Niebiescy” w dniu 30 lipca 2022 roku podreperują swój dotychczasowy budżet. Uważamy, że mają na to spore szanse. Przewidujemy wygraną Ruchu. A wszystko dlatego, że ta ekipa triumfowała w dwóch ostatnich spotkaniach.

Uważamy poza tym, że pierwsza połowa tej konfrontacji zakończy się rezultatem remisowym. Dlaczego? Otóż Ruch zremisował pierwszą połowę w dziesięciu z ostatnich piętnastu meczów. To mówi chyba samo za siebie.

Ostatnie mecze Ruchu Chorzów:

  • Ruch Chorzów – Znicz Pruszków 2:0
  • Chrobry Głogów – Ruch Chorzów 0:2
  • Ruch Chorzów – Skra Częstochowa 0:0

Ruch w ostatnich trzech meczach nie poniósł ani jednej porażki. Chorzowianie mogą sporo namieszać także i tym razem, szczególnie że grają u siebie.

Ostatnie mecze Puszczy:

  • Puszcza – Stal Rzeszów 2:1
  • Puszcza – Górnik Łęczna 1:0
  • Puszcza – Ruch Chorzów 0:1

Puszcza świetnie weszła w nowy sezon. Dwukrotnie wygrywała. Wcześniej natomiast przegrała w sparingu – co ciekawe, właśnie z Ruchem Chorzów.

Ostatnie mecze Ruchu Chorzów i Puszczy:

  • Puszcza – Ruch Chorzów 0:1
  • Ruch Chorzów – Puszcza 0:2
  • Puszcza – Ruch Chorzów 2:1

W ostatnich starciach tych dwóch ekip bywało różnie. Na pewno obie drużyny wiedzą, jak wzajemnie strzelać sobie gole.

Na jaki termin przewidziano mecz Ruchu i Puszczy?

Ten pojedynek zaplanowano na 30 lipca 2022 roku. Początek meczu w Chorzowie o 20:00.

Gdzie dostępna będzie transmisja z Ruch – Puszcza?

Transmisja udostępniona zostanie w systemie PPV. Jeśli zastanawiasz się Ruch Chorzów – Puszcza gdzie obejrzeć, to koniecznie skieruj się na stronę fortuna1liga.statscore.com.

Zobacz, co przewidujemy w kontekście meczów w Polkowicach i Radomiu.