Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław typy i kursy bukmacherskie (28.10.2023)

Przed nami kolejne emocje związane z rozgrywkami PKO BP Ekstraklasy. W ramach trzynastej kolejki odbędzie się starcie Ruchu Chorzów ze Śląskiem Wrocław. Z tej okazji mamy dla was wyborne Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław typy. Koniecznie się z nimi zapoznajcie.

Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław typy bukmacherskie

Znacie już nasze Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław typy. Za moment przeanalizujemy je nieco obszerniej, ale zanim przystąpimy do tego omówienia, musimy jeszcze oczywiście zerknąć do tabeli PKO BP Ekstraklasy.

Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław typy

Dotychczas najlepiej spisywała się drużyna Jagiellonii Białystok, która jest liderem rozgrywek. Na drugim miejscu znajduje się zaś Śląsk Wrocław. Ten zespół ośmiokrotnie wygrywał, dwa razy podzielił się punktami, a poza tym poniósł dwie porażki.

Ruch Chorzów do tej pory spisywał się bardzo mizernie. Ma tylko jedno zwycięstwo. Poza tym cztery razy remisował i poniósł sześć porażek. To daje w sumie siedem punktów i przedostatnie miejsce w tabeli. Słabo, bardzo słabo…

Przeczuwamy, że w tym pojedynku wygrają… chorzowianie! Pewnie was to zdziwi, jednak my zupełnie na “serio” zakładamy wygraną Ruchu. Każda zła seria kiedyś się kończy i wydaje się, że chorzowianie mogą teraz zakończyć swoją niemoc. Przemawia za nimi m.in. historia – “Niebiescy” pokonywali wrocławian w dwóch z poprzednich trzech meczów.

Czy obie drużyny strzelą tutaj gola? Uważamy, że tak, bowiem w dziewięciu z ostatnich piętnastu meczów, w których grał Śląsk, obie drużyny zdobywały bramkę.

Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław kursy bukmacherskie

Jak prezentują się kursy bukmacherskie na to spotkanie? Bukmacherzy większe szanse na triumf dają ekipie Śląska Wrocław. Kurs na wygraną tej ekipy to 2,45.

Kurs na remis wynosi 3,10, zaś kurs na wygraną ekipy chorzowskiego Ruchu to 2,80.

Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Ostatni bezpośredni pojedynek tych dwóch ekip miał miejsce 13 maja 2017 roku. Wtedy Śląsk Wrocław wygrał aż 6:0. 27 lutego 2017 roku było 2:0 dla Ruchu Chorzów, zaś 12 września 2016 Ruch wygrał 2:1.

Jeżeli chodzi o poprzednie mecze tych dwóch ekip, to Ruch ma za sobą porażkę z Pogonią Szczecin 0:3, remis z Puszczą Niepołomice 2:2, a także porażkę z Legią II Warszawa 2:3.

Śląsk Wrocław zaś w poprzedniej kolejce pokonał Legię Warszawa 4:0. Prędzej wrocławianie zremisowali 1:1 z Górnikiem Zabrze i skromnie pokonali Wartę Poznań 1:0.

Gdzie oglądać Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław? Transmisja i godzina

A kiedy w ogóle mecz Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław dojdzie do skutku? To spotkanie przewidziano na 28 października 2023 roku. Pierwsza piłka pójdzie w ruch o godzinie 20:00. Będzie ciekawie, będzie się działo!

Oczywiście dostępna będzie bezpośrednia transmisja z tego starcia. Mecz obejrzysz na Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3, a także Canal+ Sport. Do tego dochodzi jeszcze Canal+ online.