Ryczkowski w Motorze

Ryczkowski w Motorze

Motor Lublin wzmacnia siłę ofensywy! Kolejnym zawodnikiem, który związał się z żółto-biało-niebieskimi przed sezonem 2021/2022 jest Adam Ryczkowski. 24-latek podpisał roczny kontrakt, z możliwością przedłużenia o kolejnych 12 miesięcy.

Nowy piłkarz Motoru Lublin może występować zarówno na pozycji napastnika, jak i skrzydłowego. Swoją przygodę z piłką zaczynał w Miedziance Miedzna, z której trafił do stołecznej Polonii, a następnie Legii Warszawa. W 2014 roku zadebiutował w Ekstraklasie, gdzie do tej pory rozegrał 31 spotkań. Poza drużyną “Wojskowych” występował również w Wigrach Suwałki oraz w Górniku Zabrze, dla którego w poprzednim sezonie zagrał pięć meczów w rundzie jesiennej. Wiosną bronił już barw Chojniczanki Chojnice, dla której strzelił siedem goli w 18 konfrontacjach eWinner II ligi. Dwa gole zdobył zresztą przeciwko Motorowi na Arenie Lublin, w spotkaniu zakończonym remisem 2:2.

Adam to dynamiczny zawodnik z instynktem strzeleckim, który potrafi wygrywać pojedynki w wysokiej strefie. To na pewno będzie wzmocnienie naszego składu. Już wiosną ten piłkarz pokazał bowiem, że jest jednym z lepszych na tym poziomie rozgrywkowym mówi trener Marek Saganowski.


Ciekawą ofertę na mecze piłki nożnej przedstawiają bukmacherzy. PZBuk Kod Bonusowy 2021: PZMAX

fot. Motor Lublin