Salzburg – Bayern typy, kursy, zakłady 16/02/2022

Atmosfera w szeregach Bawarczyków po olbrzymiej wpadce ligowej jest z pewnością bardzo bojowa. Czy Lewemu i spółce uda się rozstrzygnąć kwestię tego dwumeczu już podczas batalii na Red Bull Arenie? Salzburg – Bayern typy, kursy, zakłady. Serdecznie zapraszamy.

Salzburg – Bayern typy warte uwagi

Oto nasze trzy najciekawsze Salzburg – Bayern typy:

salzburg bayern typy

Zainteresowanych zachęcamy również do lektury naszych pozostałych artykułów związanych ze spotkaniami piłkarskiej Ligi Mistrzów. Mowa tu m.in. o tekście poruszającym tematykę rywalizacji Inter – Liverpool.

Bayern wygra i obie drużyny strzelą gola

Jeśli ktoś z Was myśli, że Die Roten będą mieli w tym meczu łatwą i bezbolesną przeprawę, to musimy Was zmartwić. Salzburg to naprawdę solidna firma, która nie pęka przed pojedynkami z najsilniejszymi. Ambicja i determinacja to jedno, a umiejętności czysto piłkarskie to drugie. Uważamy zatem, że mimo najszczerszych chęci gospodarze będą musieli uznać wyższość Der FCB, choć co najmniej bramkę po każdej ze stron powinniśmy bez wątpienia zobaczyć.

Powyżej 9.5 rzutów rożnych

Konsekwencja to cecha, którą staramy się w ostatnim czasie pielęgnować. Jest ona jednak oczywiście zależna od tego, z jakimi propozycjami bukmacherskimi mamy w danym momencie do czynienia. W omawianym przypadku chodzi konkretnie o rzuty rożne. Obie ekipy liderują w swoich ligowych zestawieniach obejmujących te stałe fragmenty gry. Czemu zatem nie miałyby przełożyć tych dokonań na europejską arenę?

Lewandowski oraz Muller zdobędą bramki

salzburg bayern typy

Zabójczy duet w ataku ekipy z Monachium będzie z pewnością próbował sforsować defensywę Salzburga co najmniej kilkukrotnie. Granie zakładu, zgodnie z którym do siatki musiałby trafić zarówno Robert Lewandwoski jak i Thomas Muller jest dość ryzykowne, ale akurat ta dwójka jest w stanie tego dokonać.

Salzburg – Bayern kursy

Bukmacherzy są raczej zgodni co do tego, kto wyjdzie z tej potyczki zwycięsko:

Bukmacher Salzburg Remis Bayern
Fortuna 7.70 5.50 1.39
STS 6.65 5.70 1.38
PZBUK 7.50 5.50 1.37
Betclic 7.40 5.40 1.38
forBET 7.40 5.40 1.38

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Co ciekawe obydwa zespoły notowały w ostatnim czasie swoiste wzloty i upadki. O czym dokładnie mowa? Spójrzcie na informacje, jakie zawarliśmy dla Was w naszej legendarnej tabeli:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Bayern – Salzburg 3:1 (25 listopada 2020)
Salzburg – Bayern 2:6 (3 listopada 2020)
Salzburg – Bayern 3:0 (18 stycznia 2014)
5 ostatnich meczów Salzburga
Rapid – Salzburg 1:2
Salzburg – LASK 3:1
Salzburg – Lafnitz 3:0
Salzburg – Admira 1:2

Salzburg – Ried 3:1
5 ostatnich meczów Bayernu
Bochum – Bayern 4:2
Bayern – RB Lipsk 3:2
Hertha – Bayern 1:4
Koeln – Bayern 0:4
Bayern – Borussia M. 1:2

Salzburg – Bayern prognozy

VfL Bochum jako drużyna zdecydowanie niżej notowana od Bayernu zdołała jakimś cudem znaleźć ostatnio sposób na aktualnych mistrzów Niemiec. Szanse na podobny scenariusz podczas meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Salzburgiem są raczej znikome, lecz tak naprawdę niczego nie można być nigdy na 100% pewnym. Pamiętajmy, że to dopiero pierwszy akt dwumeczu, a więc obie ekipy mogą nie rzucać na szalę wszystkiego, co mają. W takich okolicznościach przewidujemy nieznaczne zwycięstwo Bawarczyków. Najlepiej dzięki bramce naszego rodaka Roberta Lewandowskiego.

Salzburg – Bayern najczęstsze pytania

  • O której początek spotkania Red Bull Salzburg – Bayern Monachium?

Rozpoczęcie tej rywalizacji zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 16 lutego 2022r.

  • Czy Robert Lewandowski wystąpi w tym meczu?

Najlepszy piłkarz świata nie narzeka w tej chwili na żaden uraz, tak więc jego występ na Red Bull Arenie w Salzburgu jest niemal pewny.