Sampdoria – Juventus typy, kursy, zakłady (22.08.2022)

Po nieco dłuższej nieobecności w ligowej czołówce Bianconeri mają spore nadzieje związane z powrotem do grona najlepszych drużyn w ligowej stawce. Przed tygodniem udało im się wykonać już pierwszy krok w kierunku realizacji zamierzonego celu. Czy w poniedziałkowy wieczór zrobią kolejny? Sampdoria – Juventus typy, kursy, zakłady.

Sampdoria – Juventus typy warte uwagi

Najciekawsze Sampdoria – Juventus typy przedstawiają się następująco:

Powrót na należne miejsce

Massimiliano Allegri to jeden z najlepszych w swoim fachu na całym Półwyspie Iberyjski. Co do tego większych wątpliwości nie ma chyba nikt. Poprzedni sezon w wykonaniu ekipy przez niego dowodzonej nie należał jednak do najlepszych. Czwartą lokatę większość włoskich zespołów przyjęłoby pewnie z otwartymi rękoma. Stara Dama to jednakże drużyna z wielkimi tradycjami oraz sukcesami. Tam liczy się tylko i wyłącznie mistrzostwo.

sampdoria-juventus-typy

Sassuolo przekonało się już kilka tygodni temu, że pokonanie Juve będzie w tym sezonie piekielnie trudne. Naszym skromnym zdaniem Sampdoria nie ma na ten moment argumentów, które umożliwiłyby im dokonanie takiego wyczynu. Goście omawianej potyczki powinni zatem zwyciężyć w każdej z połów tej rywalizacji. Bardzo prawdopodobne, że będzie temu towarzyszyła także całkiem spora ilość rzutów rożnych oraz kartek. W tych drugich prym będą wieść raczej Bartek Bereszyński i jego klubowi koledzy. Sampdoria – Juventus kursy na takie zdarzenie są wyjątkowo atrakcyjne, dlatego też uważamy, że warto, aby znalazły się na Waszych kuponach.

Ostatnie starcia bezpośrednie

  • Sampdoria – Juventus 1:3
  • Juventus – Sampdoria 4:1
  • Juventus – Sampdoria 3:2

Kilka ostatnich starć turyńczycy rozstrzygali co prawda na swoją korzyść, jednak Blucerchiati w każdej z tych potyczek podejmowali rękawice rzucone przez swoich rywali. Mamy wielką nadzieję, że tym razem będzie podobnie. Nudne jednostronne pojedynki są albowiem czymś zdecydowanie najgorszym z perspektywy postronnego kibica.

Ostatnie pojedynki Sampdorii

  • Sampdoria – Atalanta 0:2
  • Sampdoria – Reggina 1:0
  • Besiktas – Sampdoria 1:1

Trzeba przyznać, że ligowy rozkład jazdy nie jest w tegorocznej kampanii zbyt łaskawy dla zawodników popularnej Sampy. Po ubiegłotygodniowym pojedynku z Atalantą kolejnym rywalem zespołu z Genui jest bowiem wielki Juventus. O osiągnięcie korzystnego rezultatu będzie zatem wyjątkowo trudno.

Ostatnie mecze Juventusu

  • Juventus – Sassuolo 3:0
  • Juventus – Atletico 0:4
  • Real Madryt – Juventus 2:0

Wśród kibiców Starej Damy tuż przed startem nowego sezonu panował pewien niepokój. Wszak ich pupile prezentowali się podczas przedsezonowych przygotowań dość przeciętnie. Premierowe starcie z Sassuolo rozwiało jednak chyba wszelkie niepewności. Juve jest przygotowane do kolejnych rozgrywek wręcz wyśmienicie. Zobaczymy, jak długo będzie trwał ten dobry okres.

Kiedy spotkanie Sampdoria – Juventus? O której?

Rozpoczęcie omawianego starcia zaplanowano na godz. 20:45 w dniu 22 sierpnia bieżącego roku.

Sampdoria – Juventus gdzie oglądać ten mecz?

Transmisja na żywo z tego pojedynku będzie dostępna na antenach stacji Eleven Sports 1.

Zainteresowanym podrzucamy także naszą krótką analizę zmagań pomiędzy Manchesterem United a Liverpoolem.