Sandecja – Arka typy i zapowiedź meczu ✔️ 14/11/2021

Interesująca rywalizacja czeka nas na pierwszoligowym froncie. Kto okaże się lepszy? Sandecja Nowy Sącz czy Arka Gdynia?

Bukmacherskie prognozy przed meczem Sandecja – Arka (14 listopada)

Sprawdź poniższe typy i porównaj na mecz Sandecja – Arka kursy bukmacherskie.

Sandecja Arka typy

Walka o podium, a później o awans?

Z całą pewnością tak. I Sandecja Nowy Sącz i Arka Gdynia mają w tym sezonie jasny cel, którym jest awans do PKO Ekstraklasy. Obie drużyny znajdują się obecnie poza ligowym podium, ale ewentualne zwycięstwo może poprawić sytuację którejś z nich. Dlatego, przygotowując nasze przed Sandecja – Arka typy, spodziewamy się zaciętej rywalizacji w Nowym Sączu.

Zacznijmy od tego, że bukmacherzy faworyzują przyjezdnych. Czy można się temu dziwić? Chyba jednak nie, bowiem dwa ostatnie bezpośrednie mecze padły zdecydowanie łupem gdynian. Arka wygrała pół roku temu z Sandecją 3:0, a w 2020 roku ograła ją aż 5:1. Gospodarze będą mieć teoretycznie atut własnego boiska, ale tak naprawdę nie wygrali na nim od trzech kolejek, przegrywając dwa mecze. Dlatego też nasze na Sandecja – Arka typy stawiamy jednak na zespół gości. Dostrzec można przy tym dość atrakcyjne kursy bukmacherskie.

Mamy też kolejne prognozy. Nasz drugi typ, to liczba bramek powyżej 2.5 Otóż w ostatnich czterech bezpośrednich meczach padło łącznie 18 goli. Trudno przypuszczać, żeby tym razem Sandecja i Arka nie uraczyły nas przynajmniej trzema trafieniami. Trzy ostatnie mecze to także BTTS, a więc i tym razem, spodziewamy się goli z obu stron boiskowej rywalizacji.

Ostatnie wyniki i mecze bezpośrednie

Sandecja w lidze radzi sobie w kratkę. Ostatnio kibice tego klubu nie mają powodów do optymizmu. Sandecja nie wygrała bowiem od dwóch kolejek. Ostatnia porażka 0:1 z Chrobrym Głogów oraz remis 1:1 z Zagłębiem Sosnowiec to wyniki dużo poniżej oczekiwań. Arka Gdynia z kolei przełamała się w ostatniej kolejce, wygrywając 1:0 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Wcześniej gdynianie musieli uznać wyższość Miedzi Legnica, przegrywając wyjazdowy mecz 0:1. A jak wyglądają Sandecja – Arka bezpośrednie mecze? Rzuć okiem na wyniki ostatnich pięciu konfrontacji tych zespołów.

  • Arka – Sandecja 3:0
  • Sandecja – Arka 1:5
  • Sandecja – Arka 3:1
  • Arka – Sandecja 5:0
  • Sandecja – Arka 0:0

Trzy wygrane Arki, jeden remis i jeden triumf Sandecji Nowy Sącz. Tak wygląda bilans ostatnich bezpośrednich meczy zainteresowanych drużyn. Czekamy zatem na Sandecja – Arka składy i początek meczu. Emocji nie będzie na pewno brakować!

Gdzie z Sandecja – Arka transmisja meczu?

Mecz rozpocznie się 14 listopada, o godzinie 15:00. Wygląda na to, że nie ma się co spodziewać transmisji telewizyjnej. Przekaz wideo na żywo zapewni jednak internetowa platforma Polsat Box Go.

U których bukmacherów warto obstawiać?

Porównaliśmy przed meczem Sandecja – Arka kursy bukmacherskie. W momencie tworzenia czytanego przez Ciebie tekstu, to STS, Betclic oraz PZBuk posiadały najbardziej korzystne kursy dla graczy. Warto zestawić oferty tych bukmacherów ze sobą i wybrać najbardziej korzystne. Pamiętaj, że możesz wykorzystać też nasze przed Sandecja – Arka typy.

Przedmeczowe pytania

  • O której i gdzie transmisja meczu?

Spotkanie rozpocznie się punktualnie o godzinie 14:00. Transmisja meczu na Polsat Box Go.

  • Kto jest faworytem?

Zakłady bukmacherskie, co pokazują ich kursy, stawiają na zespół przyjezdnych, a więc na Arkę Gdynia.