Sandecja – Chrobry typy, transmisja i analiza

W ramach 33. kolejki Fortuna 1. ligi dojdzie do starcia sąsiadów z tabeli. Przed tym spotkaniem serwujemy atrakcyjne Sandecja – Chrobry typy.

Świetne typy na starcie Sandecja Nowy Sącz – Chrobry Głogów (14.05.2022)

Na co warto rzucić okiem, spoglądając na Sandecja – Chrobry zakłady? Oto nasze propozycje przed pojedynkiem sąsiadów z tabeli Fortuna 1. ligi w Nowym Sączu.

Starcie sąsiadów. Sandecja wygra

Zanosi się na naprawdę interesujące widowisko. Ciekawy pojedynek zwiastuje aktualna sytuacja w ligowej tabeli. Drużyny z Nowego Sącza i Głogowa wywalczyły tyle samo punktów – po 46. Mają też identyczny bilans – 12 wygranych, 10 remisów, a także 10 porażek.

Sandecja - Chrobry

Ostatnimi czasy słabiej szło Chrobremu Głogów. Ta drużyna zanotowała dwie porażki z rzędu. W zeszłej kolejce głogowianom powinęła się noga w starciu z Podbeskidziem Bielsko-Biała (1:3), a wcześniej zostali pokonani przez Miedź Legnica (0:1).

Głogowska ekipa znalazła się w dołku. Ostatnie wyniki sprawiły, że postanowiliśmy zaproponować wam Sandecja – Chrobry typy, iż mecz zakończy się triumfem gospodarzy. Oni co prawda ostatnio też perfekcyjni nie byli, ale wypadali lepiej niż Chrobry.

Nowosądecka drużyna w ostatniej kolejce zremisowała 3:3 z Zagłębiem Sosnowiec, natomiast wcześniej pokonała 1:0 Stomil Olsztyn. Oczywiście mamy na uwadze, że są to drużyny z dolnych rejonów tabeli, ale mimo to stawiamy na triumf Sandecji. Powinna ona wykorzystać atut domowej murawy.

Podczas spoglądania na Sandecja – Chrobry kursy, warto pomyśleć o wytypowaniu wyniku pierwszej połowy. Raz jeszcze podkreślamy, że zanosi się na zacięty mecz drużyn o zbliżonym potencjale. Stąd też przewidywania, iż do przerwy w tym spotkaniu będzie remis. Sugerując takie Sandecja – Chrobry typy,  na uwadze mamy to, że nowosądeczanie zremisowali pierwszą połowę w sześciu z ostatnich dziesięciu meczów u siebie.

Przed pojedynkiem Sandecji z Chrobrym warto spojrzeć na poniższe rezultaty.

Ostatnie bezpośrednie mecze:

 • Chrobry – Sandecja 1:0
 • Sandecja – Chrobry 1:1
 • Chrobry – Sandecja 0:2

Ostatnie mecze Sandecji:

 • Zagłębie Sosnowiec – Sandecja 3:3
 • Sandecja – Stomil 1:0
 • Sandecja – Podbeskidzie 0:1

Ostatnie mecze Chrobrego:

 • Chrobry – Podbeskidzie 1:3
 • Miedź – Chrobry 1:0
 • Chrobry – Resovia 3:3

Ofensywni liderzy

Przed spotkaniem Sandecji z Chrobrym rzuciliśmy okiem na klasyfikację strzelców. 9 goli w Fortuna 1. lidze zdobył do tej pory Lebedyński (Chrobry), a Zjawiński (Sandecja) na listę strzelców wpisywał się ośmiokrotnie. Ci dwaj zawodnicy są liderami swoich drużyn pod kątem liczby zdobytych bramek.

Sandecja – Chrobry transmisja. Kiedy? Gdzie? O której?

Pojedynek w Nowym Sączu został zaplanowany na 15 maja 2022 roku. Początek zmagań przewidziano na godzinę 15:00.

Sandecja – Chrobry transmisja z tego starcia będzie płatna. Dostęp kosztuje 10 zł. Mecz będzie można obejrzeć na platformie fortuna1liga.statscore.com.

FAQ

 • Czy transmisja z meczu Sandecja – Chrobry jest darmowa?

Nie, trzeba zapłacić 10 złotych.

 • Gdzie najlepsze typy na mecz Sandecji z Chrobrym?

Zostały one zamieszczone w naszym tekście.

Rzuć okiem na typy na mecz Miedzi z Widzewem.